TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Kampanyalı Oteller Hakkında
Kampanyalı Oteller Hakkında

Kampanyalı oteller, tatil severlere sunulan uygun ödeme koşullarına ve yüksek indirim oranlarına sahip otellerdir. Dönem dönem çeşitli indirim ve fırsatların uygulandığı bu otellerde, çok cazip koşullara benzersiz bir tatil yakalama şansına sahip olabilirsiniz. Kampanyalı otel fiyatları normal otel fiyatının oldukça altında sunulmakta olup herkesin bütçesine ve zevkine uygun tatil sunmaktadır. En uygun otel fırsatları ile tatilinizi gerçekleştirmek istiyorsanız kampanyalı oteller sayfamızı sık sık ziyaret etmenizde fayda var.Kampanyalı Oteller Nerelerde Bulunmaktadır?


Kampanyalı oteller, ülkemizin her bölgesinde hizmet veren otelleri kapsamaktadır. Ege ya da Akdeniz olsun veya herhangi başka bir yerde bir otel olsun, kampanyalı oteller sayfamızda tatilinizi yapmayı planladığınız yerle ilgili tatil kampanyaları bulabilirsiniz. Herşey dahil kampanyalı oteller konseptine uygun oteller sayesinde eksiksiz bir tatile cazip koşullara sahip olabilirsiniz. Her zevke ve tatil anlayışına uygun kampanyalı oteller ile yılın dört mevsimi her an her yerde tatil fırsatlarından faydalanabilirsiniz.


Tatil Fırsatları Nelerdir?


Her an her yerde tatil yapabilmenize olanak sağlayabilecek tatil kampanyalarına tatil fırsatları diyebiliriz. Ucuz tatil paketleri ile gitmek istediğiniz yerdeki tatilinizi paket halinde en uygun fiyat koşullarında sahip olabilirsiniz. İster otel rezervasyonu olsun, ister tur organizasyonu olsun her döneme her tatile uygun tatil fırsatları bulunabilmektedir. Sizlerde bu fırsatlardan yararlanarak, tatil fırsatları sayesinde tatil planlarınızı ertelemek zorunda kalmazsınız; ve hem hayalinizdeki tatile kavuşabilir hem de bütçenizi koruyabilirsiniz.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!