TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Erken Rezervasyon Otelleri Hakkında
Erken Rezervasyon Otelleri Hakkında

Erken Rezervasyon Nedir?


Yaz ayları gelip, yaz tatili sezonu açılmadan önce tatil severlere yaz tatilleri için sunulan büyük indirim fırsatlarını kapsayan döneme erken rezervasyon dönemi denilmektedir. Otellerin yaz aylarında müsaitlik oranı oldukça düşük olduğundan bununla aynı doğrultuda hem yer bulmak hem de uygun fiyata tatil organize edebilmek oldukça zordur. Fakat kış aylarında otellerde henüz yaz sezonu için rezervasyonlar yapılmamışken başlanan erken rezervasyon dönemi ile tatilini erkenden almak isteyenler için erken rezervasyon döneminde birçok kampanyalı fiyat ve ödeme koşulu sunulmaktadır. Erken rezervasyon hakkında söylenebilecek en kısa tanım olarak yaz tatilini erkenden almak isteyenlere sunulan büyük indirim fırsatlarının olduğu dönem diyebiliriz.


Erken Rezervasyon Avantajları Nelerdir?


Erken rezervasyon otelleri ile tatilinizi %50’ye varan indirimlerle cazip koşullara sahip olabilirsiniz. En gelişmiş konaklama tesislerinde bile çok uygun fiyatlara rüya gibi bir tatil yaşayabilir ve tatil planınızı önceden yaptığınız için müsaitlik sorunu da asla yaşamazsınız. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir tatil için erken rezervasyon avantajları herkesin zevkine ve bütçesine uygun tatil olanakları sunmaktadır. Sizler de bu avantajlardan yararlanmak için yaz sezonu başlamadan önce büyük kampanyalarla tatil severlerin karşısına çıkan erken rezervasyon dönemini kaçırmamanızı öneririz. Erken rezervasyon dönemi başladığı andan sona erdiği zamana kadar farklı indirim oranlarıyla rezervasyon fırsatları sunmaktadır. Fakat indirim oranının en yüksek olduğu dönem, erken rezervasyon döneminin başladığı dönemdir. %50 oranlarında yüksek indirim oranıyla açılan erken rezervasyon döneminde, kampanya döneminin sonuna doğru kademeli olarak indirim oranları düşmektedir. Erken rezervasyon döneminde avantajlardan en iyi şekilde faydalanmak için erken rezervasyon döneminin ilk başladığı dönemde rezervasyon yaptırmanız önem taşımaktadır.  


Erken Rezervasyonda Son Gün Ne Zamandır?


Erken rezervasyon

döneminin başlangıcı ya da bitişi için net ve kesin bir tarih vermek mümkün değildir. Kış aylarının gelmesiyle Erken Rezervasyon dönemi başlar ve yaz ayları gelip yaz tatili sezonu açılana kadar bu dönem devam eder. Sıklıkla her yıl Kasım ya da Aralık aylarında başlayan erken rezervasyon dönemi genelde %50’ye varan indirim oranlarıyla başlar ve bu dönemde yaz ayları yaklaştıkça bu indirim oranı da gidere düşmeye başlar. Yaz ayları yaklaşıp yaz sezonu açıldığında ise erken rezervasyon dönemi sona erer. Farklı indirim oranları ile süren erken rezervasyon döneminde her indirim oranı için ayrı bir son gün bulunmaktadır. En güzel tesislerde eşsiz bir yaz tatili için bu dönemi kaçırmamak ve son günleri takip etmek oldukça önemlidir. Sizlerde %50’ye varan Erken Rezervasyon dönemi ile tatilinizi oldukça uygun koşullara satın almak için tatil planınızı önceden yapın, tatiliniz yarı yarıya ucuza gelsin.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!