TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Sarıkamış Otelleri Hakkında
Sarıkamış Otelleri Hakkında
Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kars iline bağlı en büyük ilçe olan Sarıkamış’ın yüz ölçümü 1915 kilometrekaredir. Sarıkamış kayak merkezi Kars'a 50 km. uzaklıkta Sarıkamış ilçesinin içerisinde çamurlu dağdadır.
Türkiye'nin önemli kış turizmi bölgelerinden olan Sarıkamış’ta yılın 9 ayı karla geçer. Sarıkamış’ta kayak için en uygun aylar Aralık ve Mart ayları olup Kayak merkezinin kar 50-200 cm’yi bulmaktadır. Sadece Alp Dağları’na mahsus “kristal kar” özelliğine sahip karı, kayak sporu için son derece elverişlidir.
Sarıkamış, Alp Disiplini, Kuzey Disiplini ve Tur Kayağı için çok uygun koşullara sahiptir.
Sarıkamış Kayak Merkezi’nde 2 adet telesiyej, 1 adet teleski bulunmaktadır. Teleski 750 kişilik olup 844 metre uzunluğundadır. Sarıkamış kayak merkezinin toplam pist uzunluğu 17 km. yi bulup, 5 km si Uluslararası Federasyon tescilli Cross Country alanı bulunmaktadır. Ayrıca Sarıkamış'ta Cıbıltepe'ye Turizm Bakanlığı tarafında 2 adet 4'lü teleski yaptırılmıştır.
Sarıkamış Otellerinde rezervasyon yaptırmak için Touristica’nın birbirinden avantajlı ücretsiz transfer fırsatları ile Sarıkamış Kayak Otellerinin konaklama fiyatlarından yararlanın.
Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!