TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

+ÇOCUK EKLE
Belek Otelleri Hakkında
Belek Otelleri Hakkında
Belek, Akdeniz iklimine sahip bir Antalya beldesi. Serik ilçesine bağlı olan Belek, tüm coğrafi özellikleri, uçsuz bucaksız koylarıyla tatilcilerin en büyük gözdesi. Koyları, boylu boyunca uzanan kıyı şeridi, bölgede bulunan antik kentler, bölgede hakim olan sık ve yüksek çam ormanları, tarih boyunca coğrafyada hüküm sürmüş medeniyetlerin tarih ve kültür mirası Belek'i Türkiye'nin ve dünyanın en önemli turizm merkezlerinden birisi yapmaktadır.


Belek, Akdeniz kıyılarının eşsiz koylarını ve bölgenin ılık denizini bir arada sunarak, güneşe, denize ve kuma doyacağınız eşsiz bir tatil geçirmeniz için her şeye sahip. Ilık Akdeniz akşamlarıyla, gece hayatının ve eğlencenin yoğun olarak yaşandığı bir yer.

Genellikle her şey dahil otellerin bulunduğu Belek’te siz de her şey dahil Belek otelerinden birinde huzurlu ve eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Orman ya da deniz manzaralı konforlu odalar, Türk ve dünya mutfağından seçkin lezzetlerin sunulduğu açık büfe öğünler, farklı sportif faaliyetler, spa hizmetleri, eğlenceli animasyonlar, canlı müzik ve disco her şey dahil Belek otellerinde sizi bekliyor.


Belek’in bir diğer özelliği de golf oynamaya uygun yapısı. Genelde golf severlerin tercihi olan Belek’te pek çok otelin kendi golf sahası bulunmaktadır. Belek'te kültür ve sanat eserlerini görebileceğiniz pek çok yer mevcut. Tarihe, sanata ve kültüre meraklıysanız, tatilinizin bir kısmını ayırarak pek çok şey görme şansına sahipsiniz. Aspendos ve Perge görebileceğiniz başlıca yerlerden.


Tatilinizi Belek'te geçirmek istiyorsanız Touristica’nın sunduğu erken rezervasyon fırsatları ile Belek otellerinden birine rezervasyonunuzu şimdiden yaptırabilirsiniz.Tatilinizi erkenden planlayarak uygun fiyatlara satın almanızı sağlayan erken rezervasyon fırsatları sayesinde cebinizi zorlamadan tatil yapabilirsiniz. Belek otel fiyatlarını Touristica’dan inceleyebilir, yerinizi ayırtabilirsiniz. Belek otelleri için en avantajlı erken rezervasyon fırsatları Touristica’da!

*Bonus ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!