Touristica ile Kültür Turları Daha Farklı, Daha Avantajlı!

  • BÖLGENİN EN İYİ OTELLERİNDE KONAKLAMA Gerçekleştireceğiniz online rezervasyonlarınızda kredi kartınızla yapacağınız tüm işlemleriniz Geotrust güvenlik sertifikası ile güvence altına alınmaktadır.
  • KOLAY VE GÜVENLİ REZERVASYON Online rezervasyon işlemleriniz GeoTrust sistemi ile güven altındadır.Kredi kartınızın numarası şifrelenip kaydedilmeyecek bir formata getirilmektedir.
  • UÇAK İLE KOLAY ULAŞIM Kültür turlarımızda ana ulaşım uçak ile sağlanmaktadır. Böylece tur programlarımızda kısa zaman dilimi içerisinde otobüslü turlara nazaran hem daha fazla yer görebilmekte, hem de gidilen tarihi ve doğal mekanlarda daha fazla zaman geçirebilmekteyiz. Bölgeye, uçak ile rahat ve konforlu bir yolculuğun ardından ulaşıp son model araçlar ile turlarımıza başlıyoruz.
  • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ Gerçekleştireceğiniz online rezervasyonlarınızda kredi kartınızla yapacağınız tüm işlemleriniz Geotrust güvenlik sertifikası ile güvence altına alınmaktadır.

Tarihi zenginliklere ve benzersiz doğal güzelliklere sahip bölgelerde farklı bir tatil deneyimi yaşamak isteyen tatil severler için hazırlanan turlar için kültür turu niteliği taşıdığını söyleyebiliriz. Bir nevi gezi turları olan bu turlarda o bölgenin en kaliteli otellerinde konaklarken, zengin tur programlarıyla bölgeye ait bütün güzelliklere tanıklık edip farklı etkinliklerle heyecan verici yeni deneyimler yaşayabilirsiniz. Tarihin ve doğanın büyüleyici güzelliklerine tanıklık edeceğiniz Kültür Turları’nda günübirlik turlar da bulunmaktadır. Gündelik hayatın yoruculuğundan ve monotonluğundan kısa süre uzaklaşmak isteyenler için harika bir deneyim olabilecek günübirlik turlar aracılığı ile masalımsı güzellikleri keşfedebilirsiniz.


Kültür Turları Nerelere Düzenlenmektedir?


Genelde yurtiçi turlar olan kültür turları,  Karadeniz Turu, Kapadokya Turu, Likya Turu, Ege & Akdeniz Turu, GAP Turları, İstanbul Turları, Karadeniz Turu ve Doğu Anadolu Turu gibi ülkemiz genelinde birçok seçeneğe sahiptir. Bu turlar otobüsle ya da uçakla ulaşımı sağlanmak üzere farklılık gösterebilmektedir. Yurtiçi gezi turları kapsamında düzenlenen Ramazan Bayramı Turları ve Kurban Bayramı Turları gibi tur paketleri de tatilseverler ile Touristica güvencesi altında buluşturulmaktadır. Profesyonel rehberlik hizmeti ve gideceğiniz bölgenin en iyi otellerinde konaklama imkanları ile rüya gibi bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.


Kültür Turları Fırsatları Nelerdir?


Touristica’nın sunmuş olduğu kampanya ve indirimlerle en güvenli şekilde dilediğiniz bölgeye doğru yolculuğa çıkabilir, ekonomik kültür turları aracılığıyla çok uygun fiyatlara yeni deneyimler yaşayabilirsiniz. Touristica’nın kolay ve güvenilir rezervasyon sistemi ile kesin kalkışlı sözü sayesinde gerçekleştirmek istediğiniz tura aylar öncesinden kayıt yaptırarak erken rezervasyon indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Erken rezervasyon ile kültür turu fırsatları çok cazip fiyatları sizlere sunarak ekonomik bir tatilin kapılarını açmaktadır. İster hafta sonu turları olsun ister daha uzun soluklu turlar olsun erken rezervasyon fırsatlarıyla buluşan kesin kalkış sözümüz sayesinde rüya gibi Kültür Turların için çok ekonomik fiyatlara yerinizi ayırtabilirsiniz.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!