TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Yılbaşı Otelleri Hakkında
Yılbaşı Otelleri Hakkında

Bir yılı geride bırakıp yeni bir yılın kapısını aralarken yılbaşı gecesini en iyi şekilde değerlendirmek ister ve yılbaşı gecesi için hepimiz farklı planlar yaparız. Kimimiz evinde sevdikleriyle yeni yılı karşılarken, kimileri dışarıda sevdikleriyle doyasıya eğlenmek ister, kimileri de yeni yıla hem de eğlenebileceği hem de dinlenebileceği bir tatil ile değerlendirmek ister. Yeni yılın ilk günü olan 1 Ocak resmi tatil olduğundan ve kimi zamanlar hafta sonu tatilleri ile birleştirilebildiğinden yeni yılın ilk günü harika bir tatil fırsatına dönüşebiliyor… Bu güne özel sanatçılı ya da farklı yeni yıl etkinlikleriyle misafirlerine kapılarını açan otellere de yılbaşı otelleri denilmektedir. Yılbaşı otel programları genelde birçok aktivite, konser ve eğlence olanakları ile organize edilmektedir.Yılbaşı Otelleri Nerelerde Bulunmaktadır?


Yılbaşı otelleri genel olarak yeni yıla keyifli bir tatil ile merhaba demek isteyenler için Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunmaktadır. Fakat genel olarak Kıbrıs’ta bulunan birbirinden seçkin oteller yılbaşına özel sunduğu eğlence ve etkinlikler ile tatilcilerin tercihi olan yerlerin başında gelmektedir. Sanatçılı yılbaşı otelleri olarak yılbaşı gecesi öne çıkan Kıbrıs otellerinde ünlü sanatçıların sahneye çıktığı birçok organizasyon düzenlenmektedir. Uludağ gibi kış tatili için harika bir seçenek olan destinasyonlarımızdaki kayak otellerinde de yılbaşına özel festivaller, etkinlikler ve konserler ile yılbaşına hazırlanarak tatilcilere eğlenceli bir tatil seçeneği oluşturmaktadır. Avrupa’nın en zengin termal kaynaklarına sahip ülkemizde ki termal oteller de yılbaşı otelleri olarak tercih edilebilecek otellerdir. Hem termal otellerin vermiş olduğu rahatlığın tadını çıkartabileceğiniz, hem de ünlü sanatçıların sahne aldığı yılbaşı gecesi programıyla eğlenebileceğiniz termal otel seçenekleri de yılbaşı tatili için çok önemli bir alternatif oluşturmaktadır.


Yılbaşı Otel Fırsatları


Touristica yeni yıla harika bir tatil ile girebilmeniz için size birbirinden özel yılbaşı kampanyaları ve indirimlerle yılbaşı otellerini sunuyor… Yılbaşı otel fırsatları ile eşsiz bir tatili unutulmaz bir yılbaşı gecesi eğlencesiyle buluşturabilirsiniz. Farklı bölgelerdeki farklı konaklama ve tatil konseptleriyle yılbaşı otel fiyatları her bütçeye ve zevke hitap edebilecek seçenek imkanlarına sahiptir. Hem rüya gibi bir yılbaşı tatili hem de ekonomik bir eğlence için yılbaşı otelleri sayfamızda yer alan en ucuz yılbaşı otelleri seçenekleri ile yılbaşı tatili için hazırlıklara şimdiden başlayabilirsiniz..!

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!