TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Yurt İçi Oteller Hakkında
Yurt İçi Oteller Hakkında

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte birçoğumuz tatil planları içine girebiliriz; bu planlar doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı tatil alternatiflerini değerlendirebiliriz. Gemi turları, kültür turları, yurtiçi oteller ve yurt dışı otelleri gibi birçok tatil seçeneğinden zevkimize ve bütçemize uygun olanı tercih etmeye çalışırız. Bu seçenekler arasındaki ülkemizin sınırları içinde bulunan konaklama tesislerine de yurt içi oteller olarak adlandırıyoruz.Yurtiçi otel fırsatları nelerdir?


Yurtiçi tatil otelleri fırsatları özellikle erken rezervasyon dönemine büyük kampanya ve indirim oranları ile ön plana çıkmaktadır. Bütün bir yıl boyunca çeşitli kampanya ve cazip ödeme koşulları ile tatil severler için hazırlanan yurt içi otel kampanyaları ile ekonomik yurtiçi otelleri rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi otel fiyatları zaman ve yere göre farklılıklar göstermektedir. Geniş bir fiyat yelpazesine sahip olan yurt içi otellerinde sizlerde bütçenize uygun yurt içi otel seçeneğini bulabilirsiniz.


Herşey Dahil Yurtiçi Otelleri Nerelerdedir?


Ülkemizin her bir köşesinde bulunabilen oteller, yurt içi otellerimiz olarak hizmet vermekte olup bunların hepsinin farklı hizmet konseptleri bulunmaktadır. Her şey dahil, yarım pansiyon, tam pansiyon, oda kahvaltı ve ultra her şey dahil gibi konseptlerle hizmet veren oteller arasında tatilciler tarafından sıklıkla tercih edileni Her şey dahil konseptinde hizmet veren otellerdir. Bütün yeme içme hizmetlerinin otel içerisinde verildiği otel konsepti diyebileceğimiz her şey dahil oteller, ülkemizin hemen hemen her yerinde bulunabilmektedir. Fakat özellikle Akdeniz ve Ege bölgesinde yer alan yaz otelleri herşey dahil yurt içi otelleri konseptinde yoğun olarak hizmet vermektedirler.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!