TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

+ÇOCUK EKLE
Çeşme Otelleri Hakkında
Çeşme Otelleri Hakkında
İzmir'e sadece yarım saat uzaklıkta olan Çeşme, Ege'nin tüm şirinliğini ve güzelliğini sizlere sunuyor. Ege'nin muhteşem atmosferinde unutulmaz bir tatil geçirmek istiyorsanız Touristica Çeşme Otelleri fırsatları ile tatilinizi uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.


İzmir'de yer alan Çeşme, Ege'nin gözde turizm beldelerinden. Tertemiz havası, Ege'nin eşsiz doğası ve masmavi suları, farklı sportif aktiviteleri ile Çeşme bir tatilden beklediğiniz her şeyi sunuyor.


Çeşme'nin en önemli özelliği rüzgar sörfü ve dalışa elverişli olması. Çeşme'de bulunan Alaçatı her yaz binlerce misafir ağırlıyor. Rüzgar sörfü yapılabilen Alaçatı; Arnavut kaldırımlı dar sokakları, cumbalı eski evleri, birbirinden güzel lezzetler sunan mekanları ve kaliteli dükkanları ile çok sevimli bir yer.


Çeşme'de birbirinden güzel plajlarda Ege'nin eşsiz sularında yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. Çeşme, sahip olduğu tarihi eserler açısından da gezilip görülmesi gereken bir yer. Çeşme Kalesi ve müzesi, çeşmeler, kervansaray, türbeler ve camiler Çeşme'de görebileceğiniz yerlerden. Yaz tatili için Çeşme'ye giderseniz mutlaka bir mavi tura çıkarak güzel koyları keşfe çıkın. Eğer Schengen vizeniz varsa Sakız Adası'na geçebilirsiniz. Çeşme'nin bir diğer özelliği de sağlıklı kaplıcalara sahip olması. Pek çok hastalığa şifa kaynağı olan Çeşme kaplıcalarında siz de şifa bulabilirsiniz.


Yaz tatilinizi Çeşme'de geçirmek istiyorsanız farklı konaklama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Sevimli pansiyonlardan beş yıldızlı otellere kadar farklı konaklama seçenekleri mevcut Çeşme'de. Touristica'nın otel fırsatlarından faydalanarak tatilinizi ucuza getirmeniz mümkün. Tatilinizi aylar öncesinden planlayarak erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Tatilinizi önceden planlayıp uygun fiyatlara satın almanızı ve bütçenizi sarsmayacak taksitlerle ödemenizi sağlayan erken rezervasyon sistemi sayesinde Çeşme'de unutulmaz bir yaz tatili geçirebilirsiniz.

*Bonus ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!