TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Termal Oteller Hakkında
Termal Oteller Hakkında

Termal yeraltı sularının bulunduğu bölgelerde yer alan ve bu termal kaynak suların tüm imkanlarını misafirlerine ulaştırabilen oteller için termal oteller denilmektedir. Türkiye, termal kaynaklar bakımından dünyada ilk 7 ülke arasında yer alırken Avrupa ülkeleri arasında birinci sırada bulunmaktadır. Son derece kaliteli bir yapıya sahip olan ülkemizdeki termal kaynakların bulunduğu bölgelere kurulan oteller de üstün hizmet kalitesiyle misafirlerine en iyi termal hizmeti veren otellerdir. Termal otel rezervasyonu genel olarak kış aylarında tercih edilir ve bir kış tatili olarak yaşanabilir. Sağlık ve tatili buluşturabileceğiniz termal otel hizmetleri ile kış aylarında sıcak bir mola verebilirsiniz. Aynı zamanda tesis bünyesinde çeşitli masaj ve spa imkanları bulunan termal oteller için spa otelleri de denilebilir.


Termal oteller ve kaplıcalar hangi bölgelerde bulunmaktadır?


Ülkemizdeki kaplıca otelleri ve termal oteller bulunduğu bölgeler itibariyle genel olarak kış tatiline uygun olan bölgelerdir. Genel olarak Bursa, Afyon, Denizli, Pamukkale, Balıkesir, Yalova, Ankara ve Edremit gibi bölgelerde bulunan bu tesisler bölgede bulunan termal kaynakları ve kaplıcaları otel hizmetleri ile misafirlerine ulaştırmaktadır. Kızılcahamam ve Yalova içinde Türkiye’nin en iyi kaplıcalar olan bölgeleridir diyebiliriz fakat genel olarak tam donanımlı lüks termal otelleri Afyon bölgesinde daha yoğunlukla görülebilir. Afyon termal otelleri ile ülkemiz de ki en iyi termal hizmetlere, en konforlu biçimde ulaşabilirsiniz. Termal hizmetler konusunda oldukça gelişmiş tesislere sahip olan ülkemiz de her yıl yerli ve yabancı turistleri şifalı bir tatil için ülkemizin birçok yerindeki termal otelleri tercih etmektedir. Bursa termal oteller ve Yalova termal oteller de önemli termal kaynakların bulunduğu bölgelerde yer alan eksiksiz hizmet veren termal otellerdir. Dilediğiniz bölgede dilediğiniz termal oteli bulabilir, kendinizi yenilenmiş hissedeceğiniz huzurlu bir tatile adım atabilirsiniz.


Termal Otel Fırsatları Nelerdir?


Yılın belli zamanlarında her tatil zevkine uygun indirim ve fırsatlar, tatil severler ile buluşmaktadır. Bu fırsat ve kampanyalar termal oteller içinde uygulanarak tatilcilere ucuz termal oteller aracılığı ile tatil yapma fırsatı sunmaktadır. Termal otel fiyatları sundukları hizmet donanımları ve çeşitlilikleri ile farklılık göstermektedir. İndirimli termal oteller ile harika bir termal tatili çok cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile yılın her zamanı gerçekleştirebilirsiniz. Touristica güvencesi altında fırsat ve kampanyalarla en gelişmiş termal otellerde ihtiyacınız olan tatili yaşayabilirsiniz...

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!