TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

+ÇOCUK EKLE
Uludağ Otelleri Hakkında
Uludağ Otelleri Hakkında
Marmara Bölgesi’nde Bursa’nın 32 km. güneyinde bulunan Uludağ ülkemizin en çok rağbet gören kayak merkezlerindendir. Uludağ zirvesinin rakımı 2543 metre olup en düşük rakım 1750 metredir.

Uludağ Kayak Merkezi, Alp ve Kuzey Disiplininin sonucu olarak Tur Kayağı ve Helikopterli Kayak aktivitelerine elverişli bir kayak merkezidir. Uludağ kayak merkezinde ATV, Kar Motorları ve paletli araçlarla çevre gezisi yapmanız mümkündür.

Uludağ kayak merkezinde, 13 adet lift, 7 adet telesiyej, 6 adet teleski, 7 adet T Bar, 24 saat açık olan acil yardım merkezi ve 1 adet mobil klinik bulunmaktadır. Uludağ kayak merkezinde en uzun pist 2000 metre en uzun telesiyej 1700 metredir.

Uludağ kayak merkezinde kayak yaparken kasılan vücudunuzu rahatlatmak için Uludağ Otelleri nin sauna, havuz ve hamamlarından yararlanabilirsiniz. Uludağ Otellerinin birçoğu lüks hizmet vermekte olup Touristica’nın Uludağ Kayak Otellerine özel konaklama fiyatlarından faydalanın, unutulmaz bir kış tatili için vakit kaybetmeyin.

*Bonus ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!