TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

+ÇOCUK EKLE
Kartepe Otelleri  Hakkında
Kartepe Otelleri Hakkında
İstanbul’a 115 km. uzaklıkta olan Kartepe kayak merkezi 1650 m. yükseklikte bulunan ülkemizin önemli kayak merkezlerindendir.
Kış turizminde önemli payı olan Kartepe’ye arabayla çıkış 20 dakika kadar sürmekte olup, kış aylarında Kocaeli Belediyesi sık sık yol bakımı yapmaktadır.
Kartepe’de Aralık sonundan Şubat sonuna kadar kayak yapılabilmektedir. Normal şartlarda kar kalınlığı 80-200 cm arasında değişmektedir. Kartepe kayak merkezinde 12 tane pist bulunup uzunlukları 400 metre ile 3500 arasında değişmektedir. Ayrıca kayak merkezinde 4 lift 3 telesiyej ve 1 teleski bulunmaktadır.
Kartepe Otellerinde konaklama fiyatları her sezon değişmesine rağmen bütçenize uygun fiyatları bulmanız mümkün olmaktadır. Touristica'nın en seçkin Kartepe Kayak Otellerikonaklama fiyatlarını kaçırmayın.

*Bonus ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.
Tatil Touristica’dan alınır.

Uygun fiyat ve kalitenin ön planda olduğu De Luxe Hotel, Resort Hotel, Club, Tatil Köyü ve daha birçok tesis seçeneğiyle, kusursuz ve size özel tatil için tüm detaylar Touristica'da düşünülür. Son dakika fırsatlarıyla kaçırmak istemeyeceğiniz yurt içi turları, 30'a yakın yurt dışı tur paketi, tüm konforunuz düşünülerek düzenlenen uçaklı kültür turları, size özel uçaklı paketleriyle Kıbrıs otelleri, rüya gibi anılar biriktirmek için cruise turları, termal tesisler, kayak otelleri, hafta sonu kaçamaklarının vazgeçilmezi yakın bölge otelleri, araç kiralama, uçak bileti, transfer ve rehberlik hizmetlerini birlikte sunan seçenekler ve online satış imkanı... Ayrıcalıklı olmanın keyfini Touristica ile yaşayın.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!