TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Palandöken Otelleri Hakkında
Palandöken Otelleri Hakkında
Türkiye’nin en yüksek rakımlı pistine sahip bölgesi olan Palandöken, 12 kilometre hiç durmaksızın kayak imkanı ile kış tatilinizi benzersiz kılıyor.

Saatte 4500 kişi kapasiteli, 5 adet telesiyeji, 1 adet gondol lifti ve 1800 kişi kapasiteli 2 adet baby liftini kullanabileceğiniz toplam 22 piste sahip Palandöken Kayak merkezi, Erzurum Havalimanı’na sadece 30 dakika mesafededir.

Diğer kayak bölgelerine nazaran Palandöken otellerinin tümü kayak pistine direkt çıkışlıdır. Bazı Palandöken Kayak otellerindeki pist aydınlatmaları ve suni kar sayesinde akşam saatlerinde de kayak yapabilir ve bu keyifli anları daha da uzatabilirsiniz.

Palandöken Otellerinde konaklayarak Palandöken Kayak merkezi ile birlikte 20 dakika mesafedeki kış olimpiyatlarına en sahipliği yapan Konaklı Kayak merkezinde de kayak keyfinizi devam ettirebilirsiniz. Touristica’nın birbirinden avantajlı uçak bileti fırsatları ve özel Palandöken Otellerinin konaklama fiyatlarından faydalanın, unutulmaz bir kış tatili için vakit kaybetmeyin!

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!