TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Kıbrıs Erken Rezervasyon Otelleri Hakkında
Kıbrıs Erken Rezervasyon Otelleri Hakkında

Tam bir tatil cenneti olan Akdeniz’in nadide adası Kıbrıs’ta birbirinden güzel ve konforlu birçok otel her yıl turistlerle dolup taşmaktadır. Akdeniz’in bütün güzelliklerine ev sahipliği yapan ve lüks otelleriyle turistlere unutulmaz bir tatil yaşatan Kıbrıs’ta erken rezervasyon fırsatlarıyla uygun koşullarda tatil yapabilirsiniz. Kıbrıs erken rezervasyon otel kampanyaları aracılığı ile yaz aylarında dolup taşan Kıbrıs otellerinde oda bulmakta sıkıntı çekmez ve büyük indirim oranlarıyla tatilinizi çok ekonomik şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  İhtişamlı Kıbrıs otellerinde rüya gibi bir tatili erken rezervasyon fırsatlarını yakalayarak cazip fiyatlara gerçekleştirmenin keyfini çıkartmak için Kıbrıs erken rezervasyon dönemini kaçırmamanız gerekir. Kıbrıs Erken Rezervasyon Otelleri misafirlerine en uygun fiyatlara en iyi hizmeti sunmaktadır.


Kıbrıs Erken Rezervasyon Otelleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?


Kıbrıs’ta erken rezervasyon fırsatlarıyla çok uygun fiyatlara rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kıbrıs otelleri yaz sezonunda tam doluluk oranı gösterdiğinden dilediğiniz otelde bir oda bulmakta sorun yaşayabilirsiniz. Fakat erken rezervasyon döneminde yerinizi ayırtırsanız müsaitlik engeline de takılmamış olursunuz. Erken rezervasyon dönemi ilk başladığında en yüksek indirim oranını tatil severlere sunmaktadır. Daha sonra kampanya dönemi sona ermeye yaklaştıkça bu indirimler düşmektedir bu yüzden erken rezervasyon dönemini en başında yakalamanız size büyük avantaj sağlayacaktır.


Kıbrıs’ta Gezilecek Ve Görülecek Yerler


St. Hilerion Kalesi: Kıbrıs’ın tarihi zenginliklerinden biri olan St. Hilerion Kalesi sahip olduğu atmosferle oldukça etkileyici bir yerdir. Eğer kaleye çıkmayı başarabilirseniz, bütün Girne’yi kuş bakışı seyretmenin keyfini yaşayabilirsiniz.


Sular İçi: Dar sokakları ve tarihi yapıları ile Lefkoşa’da bulunan Surlar İçi iyi bir gezi noktası olarak mutlaka listenizde bulunması gerekmektedir.


Barbarlık Müzesi: Birçok ölümün ve acı olayın yaşandığı 60’lı yıllarda Rumların, bir Türk binbaşının evini basarak binbaşının eşini ve çocuklarını canice katletmişlerdir. Bu çok acı olayın yaşandığı ev de hiç bozulmadan müze haline getirilerek kapılarını ziyaretçilerine açmıştır.


Bella Pais Manastırı: Günümüzde içeresinde zaman zaman canlı müzik ve konser gibi etkinliklerin düzenlendiği harika bir ortama sahip Bella Pais Manastırı’nı mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.


Kıbrıs’ta Yapılacak Aktiviteler


- Kıbrıs restoranlarında birbirinden lezzetli yemeklerin tadını çıkartabilirsiniz.


- Kıbrıs’ın sokaklarında yürüyüşler yapabilir, birbirinden renkli dükkanlardan alışveriş yapabilirsiniz.


- Eğer yaz aylarında uygun döneme denk gelirseniz, birçok festival ve konserin tadını çıkartabilirsiniz.


- Kıbrıs otelleri misafirleri için sahip olduğu tüm donanımlarıyla her türlü eğlence ve aktiviteyi sunabilmektedir. Bu yüzden Kıbrıs otellerinde oldukça eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.


Kıbrıs Erken Rezervasyon Otel Fırsatları Ne Zaman Başlar?


Kıbrıs erken rezervasyon otel fırsatları dönemi aslında kesin tarihi her yıl farklılık gösteriyor olsa da genel olarak Kasım ve Aralık aylarında başlar ve yaz sezonu gelene kadar devam eder. Erken rezervasyon döneminin başladığı ilk zamanda tatil severlere en yüksek indirim oranları sunulmaktadır ve dönemin sonuna doğru yaklaştıkça bu oran düşmektedir. Kıbrıs erken rezervasyon otel fiyatları en uygun rakamları kampanyanın başladığı dönemde göstermektedir. Bu sebeple erken rezervasyonun ilk dönemini kaçırmamanız size büyük avantaj sağlayacaktır.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!