TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Belek Erken Rezervasyon Otelleri Hakkında
Belek Erken Rezervasyon Otelleri Hakkında

Akdeniz’in gözde tatil merkezlerinden biri olan Belek’te bir yaz tatilinde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Tatil severleri misafir eden birçok konaklama tesisinin yer aldığı Belek’te, golf sahaları, tenis kortları ve futbol sahaları bulunan oteller de yer almaktadır. Balayı için de ideal tatil rotalarından biri olan Belek’te yaz aylarında dilediğiniz otel de yer bulabilmek için Belek erken rezervasyon kampanyaları çok önemli bir rol oynuyor. Otellerin turistlerle dolup taştığı bu aylar geldiğinde yer bulmakta oldukça zorlanabilirsiniz fakat erken rezervasyon döneminde yerinizi ayırtırsanız hem en uygun fiyatlara tatilinizi rezerve etmiş olursunuz hem de odanız şimdiden sizin için ayırtılır.


Belek Erken Rezervasyon Otelleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?


Belek erken rezervasyon avantajları, yılın en iyi fiyatlarını tatil severlere sunmaktadır. En büyük indirim oranlarından erken rezervasyon döneminde faydalanabilirsiniz. Yaz sezonu geldiğinde tüm odaları rezerve edilmiş olan otellerde yer bulma sıkıntısı da çekmezsiniz. Belek erken rezervasyon fiyatları size yıl içerisindeki en fiyatları sunarak, ekonomik bir tatil fırsatı oluşturmaktadır.


Belek’te Gezilecek Ve Görülecek Yerler


Aspendos Tiyatrosu: Akdeniz’in en iyi korunan Roma dönemi eserlerinden olan Aspendos Tiyatrosu, Belek gezilecek yerler listenizde mutlaka bulunmalı. Harika mimarisi ile sizi oldukça etkileyecek olan Aspendos Tiyatrosu türünün en iyi örneklerinden olan bir antik yapıdır.


Kurşunlu Şelalesi: Tam 2 km’lik kanyon içerisinde bulunan şelale harika bir ortam sunmaktadır.


Manavgat Şelalesi: Manavgat Nehri üzerinde bulunan Manavgat Şelalesi, Belek’in doğa harikalarından biridir.


Köprülü Kanyon: Rafting yapabileceğiniz ve doğanın tadını en iyi şekilde çıkartabileceğiniz Köprülü Kanyon’u Belek’te ziyaret edebilirsiniz.


Belek’te Yapılacak Aktiviteler


- Nisan ayında düzenlenen Color Splash festivaline katılabilirsiniz.


- Temmuz ayında düzenlenen Salsa Festivaline katılabilirsiniz.


- Belek sokaklarında yürüyüşe çıkabilirsiniz, kendiniz ve sevdikleriniz için alışveriş yapabilirsiniz.


- Belek’te bulunan plajların ve koyların tadını çıkartabilirsiniz. Deniz, kum ve güneşin Belek’te keyfine vararak harika bir yaz tatili yaşayabilirsiniz.


- Belek’te birçok doğa sporu yapma olanağı bulabilirsiniz.


Belek Erken Rezervasyon Kampanya Tarihleri Ne Zaman?


Belek erken rezervasyon dönemi Kasım ya da Aralık aylarında başlamaktadır. Kasım ya da aralık ayında başlayan bu indirim dönemi yaz sezonu açılana kadar devam edilmektedir. Fakat buradaki en önemli nokta kampanya dönemi süresince sunulan indirim oranlarıdır. En yüksek indirim oranı erken rezervasyon döneminin başladığı zaman verilmektedir. Daha sonra giderek bu indirim oranı düşmekte ve yaz sezonu gelip, erken rezervasyon sona erdiğinde indirimler bitmektedir. %50’ye varan indirim fırsatlarıyla yerinizi aylar öncesinden ayırtıp unutulmaz bir yaz tatili yaşayabileceğiniz Belek erken rezervasyon otelleri için kampanya dönemini kaçırmamanızı öneririz. En iyi fiyat tekliflerinden yararlanmak için de kampanyanın başladığı dönem rezervasyon yaptırmanız size büyük avantaj sağlayacaktır. Belek erken rezervasyon fırsatları ile çok ekonomik koşullarda eksiksiz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!