TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Alanya Erken Rezervasyon Otelleri Hakkında
Alanya Erken Rezervasyon Otelleri Hakkında

Antalya’nın hem en büyük hem de en çok turist misafir eden ilçesi olan Alanya’da her yıl turistlerin yaz tatili için ziyareti gerçekleşmektedir. Yabancı turistlerin yaz tatili için en sık tercih ettiği yerlerin başında gelen Alanya’da bu sebeple yaz aylarında dilediğiniz otelde dilediğiniz oda tipini bulmak biraz sorun olabilir. Alanya gerçekten yabancı turistlerin de akınıyla yaz aylarında yüksek doluluk oranı göstermektedir. Bu sebeple otellerde müsaitlik bulmak zor olabilmektedir. Fakat erken rezervasyon otel kampanyaları sayesinde otellerdeki doluluk oranından etkilenmezsiniz. Üstelik %50’ye varan büyük indirim fırsatlarından yararlanarak rezervasyon yaptırabileceğiniz erken rezervasyon döneminde hem ekonomik bir tatil avantajı yakalamış olacak hem de yerinizi önceden ayırtmış olabileceksiniz…


Alanya Erken Rezervasyon Otelleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?


Erken rezervasyon Alanya otelleri sizlere dilediğiniz otelde dilediğiniz tatili gerçekleştirebilme olanağı sunmaktadır. Hayallerinizdeki tatil için gitmek istediğiniz otelde doluluk sorunu yaşamadan aylar öncesinden yerinizi ayırtabilirsiniz. Erken rezervasyon döneminin en büyük avantajı da şudur ki Alanya erken rezervasyon otel fiyatları yıl içerisinde karşılaşabileceğiniz en düşük fiyatlarla size sunulmaktadır. Büyük indirim oranları ile size sunulan bu rezervasyon fırsatı ile ekonomik bir şekilde unutulmaz bir yaz tatili yaşayabilirsiniz.


Alanya’da Gezilecek Ve Görülecek Yerler


Alanya Kalesi: Selçuklı Sultanı Alaeddin Keykubad tarafından yaptırılan 6,5 km uzunluğundaki surları ve 83 kulesi ile dönemin en önemli kalelerinden biri olan Alanya Kalesi’ni ziyaret etmenizi öneririz.


Sapadere Kanyonu: Alanya’nın doğal zenginliklerinden biri olan Sapadere Kanyonu mutlaka Alanya’da görmeniz gereken yerlerden biridir.


amlataş Mağarası: 1948 yılında tesadüfen bulunan bu mağara, doğa severlerin görmesi gereken yerlerden bir diğeridir.


Damlataş Plajı: Mavi Bayraklı plajlarımızdan biri olan Damlataş Plajı, Türkiye’nin en güzel denize girilme noktalarından biridir. Efsanelere göre Kleopatra’nın da burada denize girdiği söylenmektedir. Denizin keyfini Alanya’da en iyi şekilde çıkartabileceğiniz noktalardan biri olan Damlataş Plajı, Alanya gezilecek yerler listenizde bulunmalı.


Alanya’da Yapılacak Aktiviteler


- Alanya’nın güzel plajlarında deniz, kum ve güneşin tadını en iyi şekilde çıkartabilirsiniz.


- Birçok tarihi ve antik eserin bulunduğu Alanya’da tarihi yerleri gezebilirsiniz.


- Alanya’da doğa yürüyüşüne çıkabilir ve doğa sporları yapabilirsiniz.


- Hareketli bir gece hayatına sahip olan Alanya’da gün doğana eğlenebileceğiniz birçok mekan bulabilirsiniz.


- Alanya’da kendiniz ve sevdikleriniz için bir şeyler alabileceğiniz birçok dükkan ve çarşı bulabilir, alışveriş yapabilirsiniz.


Alanya’da Erken Rezervasyon Otel Fırsatları Ne Zaman Başlar?


Alanya erken rezervasyon dönemi Kasım ya da Aralık ayı gibi başlar ve yaz sezonu gelene kadar devam eder. Bu süreç boyunca indirim oranları değişim göstermektedir. Kampanya başladığı anda en yüksek indirim oranı verilirken kampanya sonuna doğru indirim oranları giderek azalmaktadır ve yaz sezonu ile birlikte erken rezervasyon dönemi sona ermektedir.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!