TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

+ÇOCUK EKLE
Kemer Otelleri Hakkında
Kemer Otelleri Hakkında
Yaz tatili demek Antalya demek. Hemen hemen tüm ilçeleri ve beldeleri ile bir turizm şehri olan Antalya’nın en güzel yerlerinden biri de Kemer. Kemer doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve gece hayatı ile her yaz binlerce turist tarafından rağbet görmekte. Akdeniz’in mavisiyle yeşilinin en güzel buluşma noktası olan Kemer, farklı konaklama seçenekleri ile de tatilcilerin gözdesi.


Kemer otelleri ve Kemer tatil köyleri her bütçeye uygun tatilciler için farklı alternatifler sunuyor. Her şey dahil sistemi ile hizmet veren Kemer tatil köylerinin yanı sıra, bütçenizi zorlamayacak küçük ve temiz Kemer otelleri de bulabilirsiniz. Tüm bu otellerin ortak noktası ise Kemer’in olağanüstü atmosferinde geçecek olan unutulmaz bir tatil!


Deniz, güneş, temiz hava, eğlence, tarih… Kemer bir tatilden bekleyeceğiniz her şeyi size sunar. Akdeniz’in eşsiz sularında yüzeceğiniz plajlarda yaz tatilinin keyfini çıkarabilirsiniz. Tarihten ve gezmekten hoşlanıyorsanız Kemer’de görmeniz gereken pek çok nokta var. Safari turlarının düzenlendiği Göynük Kanyonu, mitolojide de yeri olan Yanartaş (Chimera), Kaya Sığınakları, yamaç paraşütü yapabileceğiniz Tahtalı Dağı, Helenistik Dönem’den kalma antik kent Phaselis, Tekirova, ve Olimpos Kemer’de görebileceğiniz yerlerden. Olimpos’a giderseniz sahildeki Caretta Carettaları görmeyi unutmayın!


Kemer gece hayatı oldukça hareketli. Barlar, canlı müzik yapan mekanlar, discolar geceleri eğlenceli vakit geçirebileceğiniz yerlerden. Merkezde yer alan Kemer otellerinden birini tercih ederseniz gece hayatına yakın olabilirsiniz ancak uzak bir otelde kalmanız da sorun değil çünkü ulaşım imkanları oldukça gelişmiş durumda.


Bu yaz Kemer’de tatil yapmak istiyorsanız Touristica uygun fiyatlar sunuyor. En ucuz Kemer otellerini Touristica’da bulabilirsiniz. Ayrıca Touristica’nın sunduğu erken rezervasyon fırsatları ile tatilinizi erkenden planlayarak daha ucuza satın alabilirsiniz.

*Bonus ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!