TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Erciyes Otelleri Hakkında
Erciyes Otelleri Hakkında
Kayseri şehrinin güneyinde yer alan Erciyes Dağı, İç Anadolu bölgesinin en yüksek dağıdır. Erciyes Kayak merkezi, 3917 metre yüksekliğindeki Erciyes dağı üzerinde 1800 metre yükseklikte kurulu ve şehir merkezine 25 km. uzaklıkta bulunan kayak merkezidir.

Erciyes Kayak Tesislerinde pistlerin eğimleri %10 ile %30 arasında değişmekte olup onlarca kilometre uzunluğundaki 6 piste sahiptir. Ayrıca Erciyes Kayak Tesislerinde bir adet kabinsiz-oturaklı bir adet de tutacaklı teleferik mevcuttur.

Telesiyejlerin her biri 1.500 m uzunluğunda ve 1.250 kişi/saat kapasiteli, teleskilerin her biri ise 1.500 m. uzunluğunda ve 1.250 kişi/saat kapasitelidir. Kış aylarında monte edilen toplam 700 kişi/saat kapasiteli 3 adet baby-lift bulunmaktadır.

Kar kalığını 50-100 cm. arasında olan Erciyes'te kayak yapmak için en uygun zaman Aralık-Nisan ayları olarak belirtilmektedir. Lüks kategoride inşa edilmiş olan Erciyes Otellerinin fiyatları mevsime göre değişiklik göstermektedir.

Touristica’nın birbirinden avantajlı uçak bileti fırsatları ve özel Erciyes Kayak Otellerinin konaklama fiyatlarından faydalanın, unutulmaz bir kış tatili için vakit kaybetmeyin.
Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!