TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

+ÇOCUK EKLE
Erciyes Otelleri Hakkında
Erciyes Otelleri Hakkında
Kayseri şehrinin güneyinde yer alan Erciyes Dağı, İç Anadolu bölgesinin en yüksek dağıdır. Erciyes Kayak merkezi, 3917 metre yüksekliğindeki Erciyes dağı üzerinde 1800 metre yükseklikte kurulu ve şehir merkezine 25 km. uzaklıkta bulunan kayak merkezidir.

Erciyes Kayak Tesislerinde pistlerin eğimleri %10 ile %30 arasında değişmekte olup onlarca kilometre uzunluğundaki 6 piste sahiptir. Ayrıca Erciyes Kayak Tesislerinde bir adet kabinsiz-oturaklı bir adet de tutacaklı teleferik mevcuttur.

Telesiyejlerin her biri 1.500 m uzunluğunda ve 1.250 kişi/saat kapasiteli, teleskilerin her biri ise 1.500 m. uzunluğunda ve 1.250 kişi/saat kapasitelidir. Kış aylarında monte edilen toplam 700 kişi/saat kapasiteli 3 adet baby-lift bulunmaktadır.

Kar kalığını 50-100 cm. arasında olan Erciyes'te kayak yapmak için en uygun zaman Aralık-Nisan ayları olarak belirtilmektedir. Lüks kategoride inşa edilmiş olan Erciyes Otellerinin fiyatları mevsime göre değişiklik göstermektedir.

Touristica’nın birbirinden avantajlı uçak bileti fırsatları ve özel Erciyes Kayak Otellerinin konaklama fiyatlarından faydalanın, unutulmaz bir kış tatili için vakit kaybetmeyin.

*Bonus ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.
Tatil Touristica’dan alınır.

Uygun fiyat ve kalitenin ön planda olduğu De Luxe Hotel, Resort Hotel, Club, Tatil Köyü ve daha birçok tesis seçeneğiyle, kusursuz ve size özel tatil için tüm detaylar Touristica'da düşünülür. Son dakika fırsatlarıyla kaçırmak istemeyeceğiniz yurt içi turları, 30'a yakın yurt dışı tur paketi, tüm konforunuz düşünülerek düzenlenen uçaklı kültür turları, size özel uçaklı paketleriyle Kıbrıs otelleri, rüya gibi anılar biriktirmek için cruise turları, termal tesisler, kayak otelleri, hafta sonu kaçamaklarının vazgeçilmezi yakın bölge otelleri, araç kiralama, uçak bileti, transfer ve rehberlik hizmetlerini birlikte sunan seçenekler ve online satış imkanı... Ayrıcalıklı olmanın keyfini Touristica ile yaşayın.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!