TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Yakın Bölge Otelleri Hakkında
Yakın Bölge Otelleri Hakkında

İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirlerimize yakın olan otellere Yakın Bölge Otelleri denilmektedir. İstanbul’a yakın oteller olarak kısa süreli tatil planlarına uygun konumdaki yerleri ile dikkat çeken bu oteller için hafta sonu otelleri de denilmektedir. Genelde doğal güzellikleri ve sakinlikleri ile ön plana çıkan bu oteller, gündelik hayatın koşuşturmasından ve stresinden yorulanlar için adeta arınma ve dinlenme yerleri gibidir. Doğal güzelliklerin ortasında huzur bulabileceğiniz bu hafta sonu tatil yerleri, konforlu konaklama tesisleriyle kısa sürede olsa bir tatilde aradığınız her şeyi bulabilme imkanı sunacaktır.Yakın Bölge Otelleri Nerelerde Bulunmaktadır?


Yakın bölge otelleri denildiğinde ilk akla gelen bölgeler Abant, Ağva, Kocaeli, Bursa, Sapanca, Şile, Bolu ve Yalova’dır. Bu bölgeler yakın olan konumları dışında genellikle doğa harikası atmosferleriyle tatilcileri etkilemektedir. Gündelik hayatın yorgunluğundan kurtulup kendinize hafta sonu için dahi olsa zaman ayırmak istiyorsanız bu İstanbul’a yakın tatil otelleri ile İstanbul’un stresinden ve gürültüsünden bir süre de olsa kurtulabilirsiniz.


Yakın Bölge Otelleri Fırsatları Nelerdir?


Yakın bölge otel fiyatları bölgelere ve tesislere göre farklılık göstermektedir. Her bütçeye uygun yakın bölge otelleri bulmak mümkündür. Tatil fırsatlarını takip ettiğiniz takdir de çok daha uygun kampanya ve ödeme koşullarıyla da yakın bölge otellerinde unutulmaz bir tatil yaparak, hayatın yorgunluğuna kısa bir ara verebilirsiniz. Yakın bölge otel fırsatları yılın her döneminde, her bölgedeki otelleri kapsayarak sizlere birçok tatil fırsatı sunmaktadır.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!