TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

+ÇOCUK EKLE
Pamukkale Otelleri Hakkında
Pamukkale Otelleri Hakkında
Bir diğer adı Hierapolis olan ve UNESCO tarafından 1988 yılında Dünya Miras Listesi’ne kabul edilen Pamukkale, bembeyaz travertenleri ile sizi büyüleyici güzelliklere çağırıyor.

Birbirinden farklı kültürel zenginliğe ev sahipliği yapan Pamukkale bölgesinde Hierapolis antik kenti, Hz. İsa’nın 12 havarisinden Martyrion Kilisesi ve Leodikya Antik Kenti görebileceğiniz yerler arasındadır.
55 metre yükseklikteki Yeşildere Şelalesi gezebilir, yaz kış aynı kalan 35 derece sıcaklıktaki termal suyuyla sağlıklı bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yerli ve yabancı turistlerin merakla akın ettiği Beyaz Travertenlerinin ve Kleopatra Havuzunun yakınında bulunan Pamukkale Otelleri ve Pamukkale Termal Otellerinde Touristica’nın avantajlı kampanyalarından faydalanarak konaklayabilirsiniz.

*Bonus ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.
Tatil Touristica’dan alınır.

Uygun fiyat ve kalitenin ön planda olduğu De Luxe Hotel, Resort Hotel, Club, Tatil Köyü ve daha birçok tesis seçeneğiyle, kusursuz ve size özel tatil için tüm detaylar Touristica'da düşünülür. Son dakika fırsatlarıyla kaçırmak istemeyeceğiniz yurt içi turları, 30'a yakın yurt dışı tur paketi, tüm konforunuz düşünülerek düzenlenen uçaklı kültür turları, size özel uçaklı paketleriyle Kıbrıs otelleri, rüya gibi anılar biriktirmek için cruise turları, termal tesisler, kayak otelleri, hafta sonu kaçamaklarının vazgeçilmezi yakın bölge otelleri, araç kiralama, uçak bileti, transfer ve rehberlik hizmetlerini birlikte sunan seçenekler ve online satış imkanı... Ayrıcalıklı olmanın keyfini Touristica ile yaşayın.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!