TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Herşey Dahil Oteller Hakkında
Herşey Dahil Oteller Hakkında

Eksiksiz bir tatilin kapılarını her şey dahil konseptinde hizmet veren oteller sayesinde en iyi şekilde çıkartabilirsiniz. Otel rezervasyon ücretinize sabah, öğle ve akşam yemeklerinin dahil olduğu otellere her şey dahil oteller diyebilmekteyiz. Tabi bunun yanı sıra her otelde farklılık gösteren ara öğün ve içecek servisi de rezervasyon ücretinize dahil olabilmektedir. Otellerin sunmuş olduğu yeme içme hizmetine göre farklılık gösterebilen ara öğün ve diğer yeme içme sunumları da bulunabilmektedir. Fakat herşey dahil oteller de ücrete tabi tutulabilen ekstra yemek içme hizmetleri de bulunabilmektedir.


Herşey Dahil Oteller Nerelerde Bulunmaktadır?


Tam bir turizm cenneti olan ülkemizin her bir köşesinde herşey dahil konaklama konseptinde hizmet veren otel bulabilmek mümkündür. Fakat genel olarak Ege ve Akdeniz bölgelerindeki otellerde sıklıkla karşımıza çıkan her şey dahil oteller aracılığı ile birçok hizmetten ücretsiz faydalanabilmektesiniz. Herşey dahil oteller Bodrum, Antalya, Alanya, Marmaris, Fethiye, Çeşme ve Ayvalık gibi birçok yaz aylarının popüler tatil beldelerinde her şey dahil oteller bulabilirsiniz.


Her Şey Dahil Otel Fırsatları Nelerdir?


Yılın içerisinde Touristica ayrıcalığı ile birçok her şey dahil otelde indirim fırsatı ve kampanyalar düzenlenmektedir. Özellikle erken rezervasyon her şey dahil oteller de sayısız indirim fırsatı yakalayabilirsiniz. Touristica E-Bülten’e kayıt olarak indirim ve kampanyalardan da anında haberdar olabilirsiniz. En iyi otellerde en iyi fiyatlara konaklama yapabileceğiniz Touristica dünyası size rüya gibi bir tatilin kapılarını açıyor…

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!