TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

+ÇOCUK EKLE
Afyon Otelleri Hakkında
Afyon Otelleri Hakkında
Afyon bölgesi, Anadolu’da kuzeyi güneye, batıyı doğuya bağlayan doğal bir kavşak gibidir. Selçuklular “Akroenos” ismi ile anılan bu bölgeyi fethettiğinde, sarp kayalar üzerinde yükselen kaleye benzetilerek “Karahisar” demişlerdir.
Kalenin etrafındaki şehrin ismi Karahisar olmuştur. Cumhuriyet devrinde bölgede yetişen haşhaştan elde edilen Afyondan dolayı da ismi Afyonkarahisar olmuştur.

Termal bölgeler arasında en çok tercih edilen bölge olan Afyon, verimli toprakları, kaplıcaları ve şifalı suları ile her yıl bir çok yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Lüks ve konforlu otellere sahip bölgede, güzellik ve bakım kürleri de termal su ile yapılıyor ve tamamen yenilenme sağlıyor.

Afyon otelleri ve Afyon termal otelleri, Afyon’a 20 km. mesafede olan Gazlıgöl Kaplıcası bölgesinde yer alıyor.
Gazlıgöl Kaplıcaları dışında, Bolvadin Heybeli Kaplıcası, Sandıklı Hüdai Termal Merkezi ve Ömer Gecek Kaplıcaları da bulunuyor.

Türkiye’nin termal başkenti Afyonkarahisar’ın en çok tercih edilen tesislerine Touristica’ya özel avantajlı konaklama fiyatları ve ulaşım kampanyalarından faydalanarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

*Bonus ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.
Tatil Touristica’dan alınır.

Uygun fiyat ve kalitenin ön planda olduğu De Luxe Hotel, Resort Hotel, Club, Tatil Köyü ve daha birçok tesis seçeneğiyle, kusursuz ve size özel tatil için tüm detaylar Touristica'da düşünülür. Son dakika fırsatlarıyla kaçırmak istemeyeceğiniz yurt içi turları, 30'a yakın yurt dışı tur paketi, tüm konforunuz düşünülerek düzenlenen uçaklı kültür turları, size özel uçaklı paketleriyle Kıbrıs otelleri, rüya gibi anılar biriktirmek için cruise turları, termal tesisler, kayak otelleri, hafta sonu kaçamaklarının vazgeçilmezi yakın bölge otelleri, araç kiralama, uçak bileti, transfer ve rehberlik hizmetlerini birlikte sunan seçenekler ve online satış imkanı... Ayrıcalıklı olmanın keyfini Touristica ile yaşayın.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!