TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Kartalkaya Otelleri Hakkında
Kartalkaya Otelleri Hakkında
Bolu ilinin güneydoğusunda Köroğlu dağları üzerinde yer alan Kartalkaya kayak merkezi, Türkiye’nin en gözde kayak ve snowboard merkezlerindendir.

Kayılabilen alanı 1850-2200 metre yükseklik kuşağı üzerinden yer alan Kartalkaya, ılıman bir iklime sahip olup çevresinde çam ormanları bulunmaktadır. Aralık ayı başından Nisan ayına kadar Kartalkaya’da kayak yapılabilmektedir.

Yarı ılıman iklim kuşağında yer alan Alp disiplini ve tur kayağı için elverişli olan Kartalkaya’da kış döneminde 3 metreye kadar kar görülmektedir. Kartalkaya'da 9 teleski, 2 telesiyej, 13 kayak pisti bulunmaktadır. Kartalkaya'nın en uzun pisti 1.400 m. uzunluğundadır. Pist uzunluğu 30 km. olan Kartalkaya’da 13 pist ve 9 lift bulunmaktadır.

Kartalkaya kayak merkezi, merkezlere yakın olması sebebiyle Kartalkaya Otellerinde konaklamayı cazip kılmaktadır. Kartalkaya Kayak Otellerinin bir çoğu lüks hizmet vermektedir.

Touristica’nın birbirinden avantajlı ücretsiz otobüs ulaşımı fırsatları ve özel Kartalkaya Kayak Otellerinin konaklama fiyatlarından faydalanın, keyifli bir kış tatili için yerinizi ayırtın.
Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!