Touristica
Başlıksız Belge

Yurtdışı Turları 2019

Touristica güvencesi ve ayrıcalığı ile dünyanın en renkli şehirlerini keşfetmeye hazır mısınız?

Uzakdoğu, Balkanlar, Orta Avrupa, Kuzey Afrika, Baltık, Güney Afrika ve Orta Doğu ülkelerinin de bulunduğu zengin seçenek yelpazesi ile farklı bir tatil deneyimine Touristica yurt dışı tur fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz. Japonya turu ile Uzak Doğu’nun en ilgi çekici ülkelerinden birinde keyifli bir yolculuğa çıkabilir ya da İspanya ve İtalya gibi Avrupa’nın en çok turisti misafir eden ülkelerinde, unutulmaz bir tatile imza atabilirsiniz. Vizesiz yurtdışı tur seçeneklerini de değerlendirebileceğiniz yurt dışı tur programları ile herkes kendisine hitap eden bir gezi rotasına Touristica tur seçenekleri ile kolaylıkla ulaşabilir. Touristica’nın yurt dışı turları sizleri farklı yerleri görüp, tanıma ve fotoğraflarla ölümsüzleştireceğiniz değerli anılara sahip olma imkanını sunmaktadır…

Tatil için farklı deneyimler arayanların, yeni yerler keşfedip, farklı ülkeleri tanımak isteyenlerin ve kısa sürede birçok yeri gezip görebilecekleri tatil seçeneği olan turlara yurtdışı turları diyebilmekteyiz. Dünyanın birçok ülkesine ve şehrine düzenlenmekte olan yurt dışı tur seçenekleri ile tatil severler unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşayabilmektedir. Tercih edilen rotanın en özel ve en popüler yerlerini gezip görme olanağı sunmaktadır. Vizeli yurt dışı turları seçeneklerin de vizesiz yurt dışı tur seçenekleri de bulunmaktadır. Anlaşmalı ülkeler arasında vizesiz seyahat olanağı sunan ülkelere vize derdi olmadan gidilebilen turlar ile gerçekleşen vizesiz yurtdışı turları bu konuda cazip bir tatil seçeneği oluşturmaktadır.

Yurt Dışı Turlar Nerelere Düzenlenmektedir?

Touristica’nın sunmuş olduğu sayısız yurt dışı tur seçeneklerinden her zevke ve bütçeye uygun seçenek bulunmaktadır. İtalya, İspanya, Fransa, Hollanda, Yunanistan, Almanya, Portekiz, Güney Afrika, Rusya, Ukrayna, Küba, Amerika, İskandinavya, İngiltere, Dubai, Fas ve İran gibi bir çok ülkeyi baştan başa gezme fırsat sunan tur seçenekleri bulunmaktadır. Benelüks ve Paris gibi şehirleri kapsayan şehir turları ve Orta Avrupa, Uzak Doğu ve Balkanlar gibi birkaç ülke ve şehri aynı tur seçeneğinde görebileceğiniz alternatiflerde yurtdışı turlar sayfamızda yer almaktadır. Bangkok, Phuket, Balkanlar, Budva, Pattaya ve Saraybosna gibi vize derdi olmadan gidebileceğiniz vizesiz turlarda tur seçeneklerimiz arasındaki yerini almaktadır.

Yurt Dışı Tur Fırsatları

Birbirinden cazip fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olacağız yurtdışı turlar tatil paketlerine Touristica’nın yurt dışı turlar sayfasından takip edebilir, en uygun fiyatlara tatilinizi planlayabilirsiniz. Touristica güvencesi altında yurtdışı tur fırsatları ile farklı bir tatil deneyimi yaşayabilme şansını kolayca yakalayabilirsiniz. Yurtdışı tur fiyatları her bütçeye uygunluk gösterecek seçenek ve alternatiflere sahip olmakla birlikte, en ekonomik yurtdışı turları için fırsat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilmek için Touristica e-bültene kayıt olabilir, fırsatlardan anında haberdar olabilirsiniz..