TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Antalya Erken Rezervasyon Otelleri Hakkında
Antalya Erken Rezervasyon Otelleri Hakkında

Akdeniz’in turizm cenneti Antalya’da Türkiye’nin en iyi yaz tatili otellerinin yer aldığını söylesek yanlış olmaz. Doğal güzelliklerinin üstüne bir de bu gelişmiş konaklama tesisleri eklenince Antalya her yıl yerli ve yabancılar için eşsiz bir yaz tatili olanağı sunuyor. Yaz aylarında sezonun açılmasıyla dolup taşan oteller de hem fiyatlarda artış görünebilmesiyle birlikte müsaitlik sorunu da yaşanabilmektedir. Antalya erken rezervasyon otelleri aracılığıyla hem yüksek indirim oranlarıyla çok cazip fiyatlara tatilinizi planlarken hem de otellerdeki doluluk sorununa takılmazsınız. Dilediğiniz otelde yerinizi yüksek indirim oranları ile önceden ayırtabilirsiniz. Akdeniz’in tüm güzelliklerine tanıklık edebileceğiniz Antalya erken rezervasyon otel kampanyaları size tam da aradığınız yaz tatilini yaşatacaktır.


Antalya Erken Rezervasyon Otelleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?


Antalya erken rezervasyon otelleri size tatilinizi normal fiyatından çok daha uygun rakamlara yapma imkanı sunmakla birlikte, yaz aylarında tam doluluk gösteren otellerde yerinizi önceden ayırtma avantajı sağlamaktadır. Antalya erken rezervasyon otel fiyatları yılın en iyi fiyat teklifini sunduğu dönemi oluşturmaktadır.


Antalya’da Gezilecek Ve Görülecek Yerler


Manavgat Şelalesi: Antalya’nın doğal güzelliklerinden biri olan Manavgat Şelalesi size huzurlu bir atmosfer sunacaktır.


Adrasan Koyu: Yeşil ve mavinin buluştuğu, Helenistik izlerin hala mevcut olduğu Adrasan Koyu, Antalya’nın büyüleyici güzellikteki noktalarından biridir.


Side Antik Tiyatrosu: 20.000 seyirci kapasiteli döneminin en iyi mimari yapılarından biri olan Side Antik Tiyatrosu size binlerce yıllık geçmişi ile tarihi bir yolculuğa çıkmışsınız gibi hissettirecektir.


Arykanda Ören Yeri: Türkiye’nin en önemli antik kentlerinden biri olan Arykanda Ören Yeri etkileyici yapılarıyla Antalya’da gezilecek yerler listenizde mutlaka bulunması gerekmektedir.


Antalya’da Yapılacak Aktiviteler


- Antalya’da birbirinden güzel plaj ve koylarda deniz, kum ve güneşin tadını en iyi şekilde çıkartabilirsiniz.


- Birçok su sporu yapabileceğiniz olanağın bulunduğu Antalya’da hem eğlenip hem serinleyebilirsiniz.


- Herşey dahil oteller sizlere kendi bünyelerinde birçok parti, animasyon ve etkinlik imkanı sunabilmektedir.


- Oldukça hareketli gece ve eğlence hayatına sahip Antalya’da kendinize uygun bulabileceğiniz eğlence mekanlarında doyasıya eğlenebilirsiniz.


- Birçok antik kalıntıya sahip Antalya’da tarihi yerleri ve müzeleri gezebilirsiniz.


- Antalya’da doğa sporları yapabilirsiniz.


- Yat turlarına katılıp ıssız koylarda denizin tadını çıkartabilirsiniz.


Antalya Erken Rezervasyon Otel Fırsatları Ne Zaman Başlar?


Antalya erken rezervasyon dönemi genel olarak Kasım ya da Aralık aylarında başlamaktadır ve yaz sezonu başlayana kadar devam etmektedir. Fakat başladığı süreden biten süreye kadar indirim oranlara giderek düşmektedir. Erken rezervasyon döneminin başladığı ilk dönem en yüksek indirim oranlarının verildiği dönemdir. Bu yüzden erken rezervasyon dönemini en başında yakalarsanız en yüksek indirim oranlarından faydalanarak dilediğiniz otelde yerinizi ayırtabilirsiniz. Erken rezervasyon kampanya tarihileri o yıl içerisinde tam olarak bahsettiğimiz aylarda başlayamaya ya da bitmeyebilir fakat genel olarak başlangıç ayları sonbahar sonunu gösterir ve yaz sezonu başlarken de sona ermektedir.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!