TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Fethiye Erken Rezervasyon Otelleri Hakkında
Fethiye Erken Rezervasyon Otelleri Hakkında

Muğla’nın birçok tatil cenneti ilçelerinden biri olan Fethiye, yemyeşil doğası, masmavi denizi, tarihi yapıları ve birbirinden gelmişmiş otelleri ile her yıl yerli ve yabancı turistleri misafir etmektedir. Akdeniz ve Ege bölgesini birleştiren mükemmel konumu ile ormanların rengi ve denizin mavi tonlarının buluşması Fethiye’nin en güzel yanlarından biridir. Yaz ayları oldukça hareketli bir sezon geçiren Fethiye’de, yaz sezonu açıldığında oteller bütünüyle doluluk oranı gösterebilmektedir. Fethiye erken rezervasyon otel kampanyaları turistlerin genel olarak rezervasyon yapmak için tercih ettiği dönemlerdir. Önceden yerini ayırtan tatil severler yaz ayları geldiğinde Fethiye’de keyifli bir tatil imkanı bulmaktadırlar. Sizler de önceden yerinizi ayırtıp Fethiye’de dilediğiniz otelde, dilediğiniz oda tipinde en uygun fiyatlara Fethiye erken rezervasyon fırsatlarıyla rezerve yaptırabilirsiniz.


Fethiye Erken Rezervasyon Otelleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?


Fethiye’de unutulmaz bir yaz tatilini en ekonomik fiyatlara yaşamak istiyorsanız, Fethiye erken rezervasyon dönemi size büyük bir avantaj sağlamaktadır. Yaz aylarında odaları tamamıyla dolan Fethiye otellerinde oda bulma sıkıntısı çekmezsiniz. erken rezervasyon döneminde yılın en büyük indirim oranları sunulduğu için en iyi fiyatlara rezervasyon yaptırabileceğiniz dönemde Erken Rezervasyon dönemidir. Fethiye erken rezervasyon otel fiyatları sizlere %50’ye varan indirim avantajları sağlamaktadır.


Fethiye’de Gezilecek Ve Görülecek Yerler


Ölüdeniz: Dalgasız, duru ve turkuaz rengine sahip Ölüdeniz, Fethiye’nin en beğenilen yerlerinden biridir. Büyüleyici bir güzelliğe sahip olan Ölüdeniz’de yaz tatilinin keyfini en iyi şekilde çıkartabilirsiniz. Türkiye’nin en güzel kumsallarından birine sahip olan Ölüdeniz’de deniz, kum ve güneşin tadını en iyi şekilde çıkartabilirsiniz.


Telmessos Antik Kenti: Kayalara oyulmuş mezarlar ve lahitlere sahip Telmessos Antik Kenti’ni ziyaret edebilirsiniz.


Kelebekler Vadisi: Sadece teknelerle gidebileceğiniz Kelebekler Vadisi, Fethiye’nin en güzel noktalarından biridir. Fethiye gezilecek yerler listenizde Kelebekler Vadisi mutlaka yer almalıdır.


Fethiye’de Yapılacak Aktiviteler


- Gece hayatını sevenler için Fethiye’de gönlünüzce eğlenebileceğiniz birçok mekan bulunmaktadır. Sabah saatlerine kadar bu mekanlarda kendinizi müzik ve dansa bırakabilirsiniz.


- Fethiye’de çarşı ve dükkanları gezerek kendiniz ve sevdikleriniz için alışveriş yapabilirsiniz.


- Fethiye’de birçok doğa sporu yapabilirsiniz.


- Denizin ve kumsalların keyfini en iyi şekilde çıkartabilirsiniz.


- Teknelerle yat turlarına çıkıp, koyları gezebilirsiniz.


Fethiye Erken Rezervasyon Kampanya Tarihleri Ne Zaman?


Fethiye erken rezervasyon tarihi genel olarak Kasım ya da Aralık ayları gibi başmaktadır. Kasım ya da Aralık aylarında başlayan erken rezervasyon dönemi yaz sezonu açılana kadar devam etmektedir. Erken rezervasyon dönemi başladığında tatil severler için en iyi fiyatları veren Fethiye erken rezervasyon otelleri, kampanya sonuna doğru yani yaz sezonu yaklaştıkça indirim oranlarını düşürmekte ve yaz sezonu geldiğinde indirim oranlarıyla birlikte kampanya da sona ermektedir. Bu sebeple erken rezervasyon başladığında ne kadar erken yerinizi ayırtırsanız fiyat avantajlarından o kadar yüksek oranda faydalanabilirsiniz.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!