TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Çeşme Termal Otelleri Hakkında
Çeşme Termal Otelleri Hakkında

İzmir’in turistlerle dolup taşan beldesi olan Çeşme’de unutulmaz bir yaz tatili dışında eşsiz bir termal tatil keyfi de yaşayabilirsiniz. Genelde sahilleri ve plajları ile ünlü olan Çeşme’de Ege’nin tüm güzelliklerine tanıklık edebileceğiniz bir yaz tatili yaşayabilir ya da bahar ve kış aylarında Çeşme’nin termal otelleri aracılığı ile unutulmaz bir termal tatil deneyimi de yaşayabilirsiniz. Çeşme termal otel kampanyaları ile Ege’nin güzelliklerini termal tatil deneyimi ile buluşturabilirsiniz.


Çeşme Termal Otellerinin Avantajları Nelerdir?


Tatilin her rengini bulabileceğiniz Çeşme’de her zevke uygun bir tatil seçeneği bulabilirsiniz. Çeşme’nin ünlü termal otelleri de termal tatil arayanlar için eşsiz bir termal tatil deneyimi sunabilmektedir. Çeşme termal otelleri erken rezervasyon fırsatları ile yılın en yüksek indirim oranlarını tatil severlere sunarak ekonomik bir tatilin kapılarını açmaktadır. Çeşme termal otel indirimleri de tatilciler için kaçırılmayacak fırsatlar ile sağlık ve huzur bulacağınız bir termal tatil deneyimini bütçenizi koruyarak size sunabilmektedir.


Çeşme’de Gezilecek ve Görülecek Yerler


Çeşme Kalesi: Çeşme’nin önemli tarihi sembollerinden biri olan Çeşme Kalesi, tarihe ilgi duyan herkesin Çeşme tatili süresince görmesi gereken yerlerden biridir.


Çeşme Müzesi: Çeşme Kalesi’nin içerisinde bulunan ve çok etkileyici eserlerin sunulduğu Çeşme Müzesi’ni de gezmenizi tavsiye ederiz.


Şifne Kaplıcaları: Tam bir yaz tatili merkezi olan Çeşme’nin bir diğer doğal zenginliği olan Şifne Kaplıcaları, sizlere Çeşme’de benzersiz bir termal tatil keyfi yaşatacak yerlerden biridir.


Kervansaray: Çeşme’nin tarihi yerleri arasında önemli bir yere sahip olan Kervensaray, Kanunu Sultan Süleyman döneminde yapılan ve turistlerin yoğun ilgi gösterdiği yerlerden biridir.


Ayayorgi Koyu: Çeşme’de yaz tatilinin en hareketli noktalarından biri olan Ayayorgi Koyu’nda plajın ve denizin keyfini en iyi şekilde çıkartabilirsiniz. Ayayorgi Koyu’da doğal güzelliği ile Çeşme’de gezilecek yerler listenizde mutlaka bulunmalıdır.


Çeşme’de Yapılacak Aktiviteler


- Çeşme’nin ünlü koy ve plajlarında, deniz, kum ve güneşin tadını en iyi şekilde çıkartabilirsiniz.


- Çeşme’nin sokaklarında yürüyüşler yapabilir, birbirinden güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.


- Çeşme’de kendiniz için ya da sevdikleriniz için hediyelik eşyalar satın alabilir, alışveriş yapabilirsiniz.


- Çeşme’de düzenlenen konser ve festivallere katılarak tatilinizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.


- Çeşme’nin kaplıcalarında termal tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.


Çeşme’de Termal Tatil Ne Zaman Yapılır?


Çeşme’de yılın her dönemi bir tatil ortamı bulabilmek mümkündür; yaz ayları geldiğinde dolup taşan plajları ile tam bir tatil cenneti olan Çeşme, bahar ve kış aylarında da kaplıcaları ile termal tatil deneyimini en iyi şekilde sunabilmektedir. Çeşme termal tatili için dilediğiniz hizmet kalitesini sunabilmektedir.


Çeşme termal otelleri ile tam donanımlı ve eksiksiz bir termal tatil deneyimini aileniz ile birlikte en iyi şekilde yaşayabilirsiniz.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!