TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Pamukkale Termal Otelleri Hakkında
Pamukkale Termal Otelleri Hakkında

Denizli’nin en önemli turizm merkezi olan Pamukkale, sahip olduğu kaplıcalar ve doğal güzellikler ile dünyaca üne sahip bölgelerimizden bir tanesidir. Her yıl yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği Pamukkale’de dünyanın en kaliteli termal kaynakları bulunmaktadır. UNESCO tarafından Dünya Mirası listesine alınan Pamukkale’de en iyi termal tatil deneyimini yaşayabilirsiniz. Pamukkale termal otel kampanyaları ile dünyaca ünlü Pamukkale’de eşsiz bir termal tatil keyfine çok ekonomik fiyatlara sahip olabilirsiniz.


Pamukkale Termal Otellerinin Avantajları Nelerdir?


Dünyanın en kaliteli termal kaynakları ve eşsiz doğal zenginlikleri ile Pamukkale sizlere tekrar yaşamak isteyeceğiniz bir termal tatil deneyimi sunacaktır. Pamukkale termal otelleri erken rezervasyon fırsatları ile bu eşsiz termal tatil deneyimine en yüksek indirim oranlarından yararlanarak sahip olabilir, tatil keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Pamukkale termal otel indirimleri de yıl boyu sizlere birçok fırsat ve tatil avantajı sunarak, cazip fiyatlara termal tatil deneyimi sunabilmektedir.


Pamukkale’de Gezilecek ve Görülecek Yerler


Pamukkale Travertenleri: Türkiye’nin sembolleri arasında olan Pamukkale Travertenleri, mutlaka gezip görmeniz yerlerden bir tanesidir. Yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği bu yer Pamukkale’de gezilecek yerler listenizde en üst sıralarda bulunmalıdır.


Antik Havuz: Birçok hastalığa iyi gelen ve antik çağlarda dahi kullanılan Antik Havuz, kesinlikle ziyaret etmeniz gereken yerlerden bir tanesidir.


Hierapolis Antik Kenti: M.Ö. 2 yüzyıla dayanan geçmişi ile Pamukkale’nin en önemli tarihi yerlerinden biri olan Hierapolis Antik Kenti, sahip olduğu ve günümüze kadar gelmeyi başarmış birçok antik yapısı ile Pamukkale’de görmeniz gereken çok önemli tarihi değere sahip yerlerden bir tanesidir.


Pamukkale’de Yapılacak Aktiviteler


- İnanılmaz güzellikte görüntüsü ile Pamukkale Traventerleri’nin keyfini mutlaka çıkartmalısınız.


- Yeşildere Şelalesi’ne giderek Pamukkale’nin doğal zenginliklerini farklı şekilde değerlendirebilir, şelalenin yanı başında taze balıkları yemenin keyfini çıkartabilirsiniz.


- Pamukkale’de bulunan birçok tarihi yapıyı gezip görebilirsiniz.


- Pamukkale’de birçok doğa sporu olanağı bulabilirsiniz.


- Pamukkale’de çok keyifli bir trekking deneyimi yaşayabilirsiniz.


- Pamukkale’de ki yöresel eşyalardan alabilir, alışveriş yapabilirsiniz.


- Haziran ayında düzenlenen Pamukkale festivaline ve Mayıs ayında düzenlenen Denizli Bisiklet Festivali’ne katılabilirsiniz.


Pamukkale’de Termal Tatil Ne Zaman Yapılır?


Pamukkale’de yılın her dönemi tatil yapabileceğiniz gibi bahar ve yaz aylarında doğanın da keyfini çıkartabileceğiniz bir tatil fırsatı bulabilirsiniz. Pamukkale termal tatili için yılın her dönemi eksiksiz hizmet anlayışı ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği Pamukkale’de çok konforlu bir termal otel konaklaması yaşayabilir, şifalı termal kaynakların keyfini çıkartabilirsiniz.


Pamukkale termal otelleri ile tam donanımlı bir termal tatili Pamukkale’nin tüm zenginliklerinin de keyfini çıkartarak yaşayabilirsiniz. Dünyaca ünlü turizm merkezi olan Pamukkale’de her yıl tekrarlamak isteyeceğiniz bir tatile sevdiklerinizle birlikte adım atabilir, kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!