TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Bursa Termal Otelleri Hakkında
Bursa Termal Otelleri Hakkında

Osmanlı İmparatorluğu döneminden bile ülkemiz için hep önemli bir yere sahip olmuş Bursa’nın sahip olduğu tarihi ve doğal zenginlikleri ile tatil severler için birçok tatil seçeneği oluşturabilmektedir. Bursa sahip olduğu termal kaynaklar ve tam donanımlı Bursa termal otelleri ile eşsiz bir termal tatil ortamı sunabilmektedir. Bursa termal otel kampanyaları ile son derece keyifli bir termal tatile çok ekonomik fiyatlara sahip olabilir, aileniz ile birlikte unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.


Bursa Termal Otellerinin Avantajları Nelerdir?


Sağlıklı bir termal tatil deneyimi yaşayabileceğiniz Bursa termal otellerin de aradığınız termal tatili en iyi şekilde bulabilirsiniz. Üstelik Bursa termal otelleri erken rezervasyon fırsatları ile yılın en yüksek indirim oranlarından yararlanarak son derece keyifli bir termal tatili çok ekonomik fiyatlara yaşayabilirsiniz. Bursa termal otel indirimleri de sizlere eksiksiz bir termal tatil deneyimini uygun fiyat ve cazip ödeme koşulları ile sunabilmektedir.


Bursa’da Gezilecek ve Görülecek Yerler


Ulu Camii: Bursa’nın önemli tarihi değerlerinden biri olan Ulu Camii, Yıldırım Beyazid döneminde yaptırılan yapılardan biridir. Bursa’da gezilecek yerler listenizde Ulu Camii’nin de olmasını öneririz.


Türk İslam Eserleri Müzesi: Osmanlı İmparatorluğu döneminde açılan ilk medreselerden biri olması ile büyük bir öneme sahip olan bu yer, günümüzde Türk İslam Eserleri Müzesi olarak kapılarını ziyaretçilerine açmaktadır. İlginizi çekebilecek birçok eserin sergilendiği Türk İslam Eserleri Müzesi, Bursa’da görmeniz gereken yerlerden biridir.


Atatürk Evi: Bursa’nın tarihi yerleri arasında bulunan Atatürk Evi, turistlerin ziyaret noktalarından biridir. Mustafa Kemal Atatürk’ün Bursa şehrine geldiğinde konakladığı evi olan ve şu an müze olarak hizmet veren Atatürk Evi’ni görmenizi öneririz.


Bursa’da Yapılacak Aktiviteler


- Tarihi değerleri ile ünlü Bursa’da birçok tarihi yeri gezip görme şansını yakalayabilirsiniz.


- Bursa tatilinizi Uludağ’ına da giderek daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirebilirsiniz.


- Bursa’nın çarşı ve pazarlarında kendiniz ya da yakınlarınız için çeşitli alışverişler yapabilirsiniz.


- Bursa’nın kaplıcalarından yararlanarak tatilinize sağlık ve şifa katabilir, kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.


Bursa’da Termal Tatil Ne Zaman Yapılır?


Bursa’yı yılın her dönemi ziyaret edebilir ve o mevsime uygun tatil seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Doğal zenginlikleri ve termal yeraltı kaynaklarıyla da tam bir termal tatil merkezi olabilen Bursa’da hayallerinizdeki tatili yaşayabilirsiniz. Bursa termal tatil fırsatları ile sizlere eşsiz bir termal tatil deneyimini çok cazip koşullarda sunabilmektedir. Böylece hem bütçenizi korumuş hem de sağlıklı bir termal tatilin kapılarını açmış olabilirsiniz.


Bursa termal otelleri ile Bursa’nın tam donanımlı ve eksiksiz hizmet anlayışına sahip otellerinde konaklayarak, bir termal tatilde ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulabilirsiniz. Bursa termal otellerinde ailece tatilin keyfini çıkartabilir, yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atarak sağlık dolu bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!