TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Gaziantep Termal Otelleri Hakkında
Gaziantep Termal Otelleri Hakkında

Kurtuluş Savaşı’nda göstermiş olduğu kahramanlıklarla Gazi unvanını alan Gaziantep, binlerce yıllık tarihi, doğası ve kültürü ile eşsiz bir tatil rotası oluşturmaktadır. Türkiye’nin en lezzetli ve ünlü yemeklerinin çıktığı Gaziantep mutfağı bile başlı başına bir tatil nedeni için yeterli olabilecek cazibeye sahiptir. Aynı zamanda sahip olduğu yeraltı termal kaynakları ve termal otelleri ile son derece keyifli bir termal tatil deneyimi sunan Gaziantep, sizlere sağlık dolu bir tatilin kapılarını açacaktır. Gaziantep termal otel kampanyaları ile tam donanımlı bir termal tatile çok ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.


Gaziantep Termal Otellerinin Avantajları Nelerdir?


Birçok doğal ve tarihi zenginliğe tanıklık edebileceğiniz bir tatili, Gaziantep termal otellerinde yaşayarak tatilinizi sağlıkla buluşturabilirsiniz. Gaziantep termal otelleri erken rezervasyon fırsatları ile yılın en yüksek indirim oranlarından yararlanarak eşsiz bir tatli deneyimi yaşayabilirsiniz. Gaziantep termal otel indirimleri ile birbirinden cazip fiyat avantajlarından yararlanarak tatil keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.


Gaziantep’te Gezilecek ve Görülecek Yerler


Tarihi Antep Evleri: Dikkat çekici mimarisi ile Gaziantep’in önemli tarihi yapılarından olan Tarihi Antep Evleri, mutlaka görmeniz gereken yerlerden biridir.


Bakırcılar Çarşısı: Tam 500 yıllık bir geçmişe sahip olan Bakırcılar Çarşısı’nı gezebilirsiniz.


Zeugma Antik Kenti: Gaziantep’in en önemli antik yapılarına ev sahipliği yapan Zeugma Antik Kenti, Gaziantep’te gezilecek yerler listenizde kesinlike bulunması gereken bir bölgedir.


Bedestenler: Gaziantep’te bulunan Bedestenler, tarihi kapalı çarşılar diyebileceğimiz ve keyifli bir alışveriş imkanı bulacağınız yerler olarak Gazinatep’te gezi listenizdeki yerini almalı.


Gazinatep Kalesi: Gaziantep’in en önemli tarihi yapılarından biri olan Gaziantep Kalesi, 6000 yıllık geçmişi ile görmeniz gereken yapılar arasındadır.


Zeugma Mozaik Müzesi: Zeugma Antik Kenti’nde yapılan kazılarda çıkartılan eserlerin sergilendiği Zeugma Mozaik Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Yesemek Açık Hava Müzesi: Gaziantep’in tarihi değerleri arasında bulunan ve UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesi’ne eklenen Yesemek Açık Hava Müzesi’ni gezebilirsiniz.


Gaziantep’te Yapılacak Aktiviteler


- Gaziantep’in harika atmosferine sahip tarihi sokaklarında keyifli bir yürüyüş yapabilir fotoğraflar çekebilirsiniz.


- Birbirinden ünlü yemeklerin çıktığı Gaziantep mutfağına ait yemeklerin keyfini çıkartabilirsiniz.


- Gaziantep’in antik yapılarını, tarihi yerlerini ve müzelerini gezebilirsiniz.


Gaziantep’te Termal Tatil Ne Zaman Yapılır?


Gaziantep termal tatili için yılın dilediğiniz zamanı sizlere farklı tatil alternatifleri sunabilmektedir. Gaziantep’in termal kaynaklarından yararlanarak sağlık ve şifa dolu bir tatile Gaziantep termal otelleri ile adım atabilirsiniz.


Gaziantep termal otelleri ile eksiksiz bir termal tatili aileniz ya da yakınlarınızla birlikte son derece keyifli bir şekilde yaşayabilirsiniz. Uygun fiyat avantajları ve cazip ödeme koşulları ile Gaziantep’te her bütçeye uygun bir termal tatil ortamı bulmak mümkün. Gaziantep’in tüm güzelliklerinin tadını çıkartacağınız bir tatil deneyimi için Gaziantep termal otellerinde konaklayabilirsiniz.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!