TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Niğde Termal Otelleri Hakkında
Niğde Termal Otelleri Hakkında

Hititler, Asurlular, Persler, Frigler, Bizanslılar ve Osmanlılar gibi birçok medeniyetin hakimiyet sürdüğü ve tam 10.000 yıllık bir geçmişe sahip olan Niğde’de tarihi ve doğal zenginlikleri size eşsiz bir tatil fırsatı sunacaktır. Sahip olduğu termal yeraltı kaynakları ve termal otelleriyle de Niğde, son derece keyifli bir termal tatil rotasıdır. Niğde termal otelleri ile bir termal tatilde aradığınız her şeyi bulabilir, sağlık ve konforun buluştuğu bir tatil yaşayabilirsiniz. Niğde termal otel kampanyaları sizlere en konforlu otellerde en ekonomik fiyatlara konaklama fırsatını sunarak, tatil keyfinizi ikiye katlayacaktır.


Niğde Termal Otellerinin Avantajları Nelerdir?


Doğası ve tarihi değerleri ile eşsiz bir tatil merkezi olan Niğde’de farklı bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Sahip olduğu termal kaynaklarla da tam bir termal tatil cenneti olan Niğde’de Niğde termal otelleri sizlere tam donanımlı bir termal tatil olanağı sunabilmektedir. Niğde termal otelleri erken rezervasyon fırsatları ile en iyi termal oteller de en düşük fiyatlara kalarak tatil keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Niğde termal otel indirimleri de sizlere uygun fiyat ve cazip ödeme koşulları ile unutmayacağınız bir termal tatil fırsatı sunmaktadır.


Niğde’de Gezilecek ve Görülecek Yerler


Gümüşler Manastırı : Kayaların oyularak yapılmış olan Gümüşler Manastırı, hem tarihi değeri hem de etkileyici mimarisi ile mutlaka görmeniz gereken yerlerden biridir.


Köşk Höyük : Niğde tatiliniz süresince Köşk Höyük’ü de gezi listenize ekleyerek, bu etkileyici yeri görebilirsiniz.


Tyana Ören Yeri : Yapılan arkeolojik kazılar neticesinde birçok eserin çıkartıldığı Tyana Ören Yer, Niğde’de gezilecek yerler listenizde kesinlikle bulunmalı.


Çinili Göl : Bolkar Dağları’nda bulunan ve buzul göller arasında çok önemli bir yeri olan Çinili Göl, 100 metre derinliğe ulaşabilmesi ile Dipsiz Göl olarak da anılmaktadır. Niğde’nin doğal zenginlikleri arasında bulunan Çinili Göl, gezi listenizde bulunması gereken yerlerden biridir.


Niğde’de Yapılacak Aktiviteler


- Niğde’nin eşsiz doğası içerisinde doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz.


- Niğde’de birçok doğa sporu olanağı bulabilirsiniz.


- Niğde’nin tarihi yerlerini gezebilir, eşsiz tarihi değerleri inceleyebilirsiniz.


- Niğde’nin çarşı ve pazarlarında alışveriş yapabilirsiniz.


- Niğde’nin termal otelleri aracılığı ile şifa dolu bir tatil olanağı bulabilirsiniz.


- Niğde’de birbirinden güzel doğa fotoğrafları çekebilirsiniz.


Niğde’de Termal Tatili Ne Zaman Yapılır?


Niğde’de de her mevsim bir tatil olanağını kendinize bulabilirsiniz. Niğde’de termal bir tatil yaparken, Niğde’nin doğasının da keyfini çıkartmak isterseniz bahar aylarını tercih edebilirsiniz. Niğde termal tatili için sizlere en iyi hizmet ve donanımları sunarak hayallerinizdeki tatili yaşatabilecek kapasitededir.


Herşey dahil Niğde termal otelleri ile dilediğiniz termal tatile kolayca ulaşabilir, sağlık ve konforun buluştuğu bir termal tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Niğde termal otel fiyatları her bütçeye hitap edebilecek zengin seçenek yelpazesi ile kapılarını misafirlerine açmaktadır.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!