TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

ile tarihleri arası kişi başı gecelik fiyatlardır.
Son Dakika Tatil Fırsatları Hakkında
Son Dakika Tatil Fırsatları Hakkında

Yaz aylarında oteller de doluluk oranı hızlı artış gösterdiğinden tatilini önceden planlamayan ya da erken rezervasyon dönemini kaçıran tatilciler için müsaitlik sorunu yaşanabilmektedir. Böyle durumlarda yakın tarihler için rezervasyon müsaitliği bulunabilen otellere Son Dakika Otelleri denilmektedir. Son dakika otelleri aracılığı ile birkaç gün sonrasına dahi rezervasyon yapabileceğiniz oteller karşınıza çıkabilmektedir. Son dakika tatil otelleri aniden tatil rezervasyonu yaptırmak isteyen tatilciler için biçilmiş kaftandır. Son dakika otelleri ile yılın hangi döneminde olursanız olun unutulmaz bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.


Son Dakika Otelleri Nerelerde Bulunmaktadır?


Son dakika otelleri tüm tatil seçeneklerini kapsayabilecek zenginlikte seçeneklere sahiptir. Ege ve Akdeniz gibi turizm merkezlerinde yer alan yaz otelleri, termal bölgelerimizdeki kaplıca otelleri ya da yakın bölge otelleri gibi tüm tatil tiplerinde karşınıza çıkabilecek son dakika otellerine en çok yaz aylarında ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple yaz tatili destinasyonlarında son dakika otelleri tatilciler için çok önemli bir tatil fırsatı oluşturmaktadır.


Son Dakika Otelleri Nelerdir?


Her an bir tatile ihtiyacı duyabilir ve tatile gitme ihtiyacı hissedebiliriz böyle durumlarda otellerde müsaitlik sorunu yaşandığı bir dönemde isek son dakika otelleri ile anında rezervasyon gerçekleştirmek mümkün olabiliyor. Yakın tarihler için müsaitlik ve rezervasyon fırsatları sunan oteller, son dakika otel fırsatı sağlamaktadır. Touristica son dakika otelleri ile müsaitlik sorunu yaşamadan eşsiz bir tatilin kapılarını açabilirsiniz.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!