Genel Müdür Mesajı

Genel Müdür Mesajı

Değerli Misafirlerimiz,

Belki de yılın en güzel günleri olan tatilinizi, rahat, eğlenceli ve dinlendirici bir ortamda geçirmenin sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.

Touristica ekibi olarak size hizmet verirken tercih etmiş olduğunuz ürünleri bir araya getirmeye çalıştık. Aktif sporların ve animasyonun sunulduğu tesislerimizi, dinlendirici ve huzur verici atmosferin yaşandığı otellerimizi veya romantizmin öne çıktığı butik otellerimizi tek tek gezip kendimiz görerek sizin için seçtik. Bunu yaparken amacımız Touristica misafirlerinin en üst seviyede rahat edebilecekleri ve mutlu olabilecekleri otelleri belirlemekti. Beraber çalıştığımız otellerimizi, bu süzgeçten geçirerek size sunmaktayız. Yurt içi, Kıbrıs, kültür, yurt dışı ve cruise turlarımızla sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu hizmetleri alabilmeniz için yurt genelinde kolay ulaşabileceğiniz merkezi yerlerde bulunan 140’ın üzerindeki seyahat acentelerimizden oluşan bir hizmet ağı oluşturduk. Tatil tercihinizi yaparken bu bürolarımızda görev yapan deneyimli ve güler yüzlü personelimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Tatile çıkarken diğer bir önemli husus ise güvenli ulaşımdır. Kendi özel arabasını tercih eden misafirlerimizin dışındaki misafirlerimiz için otobüs ve uçak ile ulaşım seçeneklerini hazırladık. Güvenli ulaşım konusunda ülkemizin önde gelenlerinden olan ana ulaşım partnerlerimizi de kendi kalite anlayışımıza uygun olarak belirledik.

Amacımız sizi en kolay ve ekonomik şekilde en güzel tatil yörelerine ulaştırmak ve keyifli bir tatil geçirmenizi sağlamak. 28 yıldır bu anlayışla hizmet veren TOURISTICA ekibimiz, çok anlamlı bir ödüle layık görüldü. Bizim için en büyük ödül sizin memnuniyetiniz olmakla birlikte, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığının geleneksel tüketici ödüllerinde ‘’Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma’’ ödülü ile onurlandırılmış olmamız bizleri çok sevindirdi.

Sizin için hazırlamış olduğumuz seçeneklerin, tatil tercihinizi yaparken size yardımcı olabilmesini ümit eder, daha yaşanacak nice güzel günlerin sizin olmasını dileriz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler...

İbrahim Temel

Genel Müdür

Genel Müdür