Basın Medya

Basın / Medya

“Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma”
Touristica Misafir Memnuniyeti Çalışmaları Ödüle Layık Bulundu

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen 17. Geleneksel Tüketici Ödüllerinde, 2013 yılı çalışmalarımız değerlendirilerek “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma” dalında ödüle layık görüldü.

Satış aşamasında misafirin tüm detaylarla ilgili doğru bilgilendirilmesi ve yasal hakları konusunda bilinçlendirilmesi, hizmeti maximum kalite ile alması, hizmet sonrası her misafirimizin aranarak memnuniyetinin ölçümlenmesi, misafirlerimiz tarafından paylaşılan şikayetlerin armağan kabul edilerek titizlikle incelenerek memnuniyete dönüştürülmesi ve düzeltici aksiyonlarla memnuniyetsizlik oluşturan noktaların tekrarın engellenmesi çalışmalarımız ödüllendirilmemizi sağladı.

Ödülümüzü, 10 Nisan 2014 tarihinde Ankara Hilton otelinde düzenlenen törende Genel Müdürümüz İbrahim Temel, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’dan teslim aldı. Var olduğumuz günden itibaren hizmet anlayışımız, misafirlerimizin mutluluğu üzerine kuruldu. Memnuniyetten ödün vermemek en önemli yol göstericimiz oldu.

Hizmet süreçlerimizin memnuniyet odaklı olduğunu tescillediğimiz bu ödüle sahip olmamızda payı olan iş ortaklarımıza ve değerli görüşleri ile gelişimimize katkı sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz.

Basın Medya