TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Ultra Her Şey Dahil Oteller Hakkında
Ultra Her Şey Dahil Oteller Hakkında

Birbirinden güzel tatil beldelerimizde hizmet veren genellikle üst düzey otellerin misafirleri için sunduğu konsept biçimi olan ultra her şey dahil konsepti, tatilinizde yeme içme ücretlerinin rezervasyon ücreti dahilinde olduğu konsept şeklidir. Ultra her şey dahil otellerde sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği, yerli alkol ve ithal alkolün ücretsiz sunulduğu konsept şeklidir. Eğer konakladığınız otelde ara öğün, geç kahvaltı, ikindi yemeği ve içecek servisleri de mevcutsa bunlarda ücretsiz olabilmektedir. Bazı otellerin bünyelerinde bulundurduğu pastane gibi yerlerde sizlere birbirinden lezzetli tatlıları yeme imkanı sunabilmektedir. Ultra her şey dahil oteller yeme içme alanında sunmuş olduğu hizmetleri genel olarak ücretsiz sunmaktadır.


Ultra Herşey Dahil Oteller Nerelerde Bulunmaktadır?


Genellikle Ege ve Akdeniz bölgelerimizde bulunan ultra her şey dahil oteller, tam donanımlı hizmet yapıları ile eksiksiz bir tatil sunabilmektedirler. Ultra herşey dahil oteller; Bodrum, Alanya, Fethiye, Side ve Kemer gibi tatil merkezlerinde yoğun olarak bulunabilmektedir. Ultra herşey dahil balayı otelleri olarak da yeni evli çiftlere harika bir tatil seçeneği oluşturmaktadır.


Ultra Her Şey Dahil Otel Fırsatları Nelerdir?


Touristica dünyasının fırsat ve ayrıcalıkları ile yılın her dönemi birbirinden çarpıcı kampanyalar ile ultra her şey dahil otellerinde rezervasyon yaptırma şansı bulabilirsiniz. Özellikle erken rezervasyon ultra herşey dahil oteller döneminde çok büyük indirim oranlarınla rezervasyonunuzu yaptırabilir tatil için yerinizi önceden ayırt edebilirsiniz. Her an faydalanabileceğiz fırsat ve kampanyaları kaçırmamak için Touristica E-Bülten’e kayıt olabilir, çok cazip koşullarda tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!