Güngör Ottoman Palace Thermal Spa

Hatay, Antakya |
Tam Pansiyon

Tatilinizi, 72 saat kalaya kadar iptal edebilirsiniz. Touristica ile tatiliniz güvence altında!

Standart Oda

Yarım Pansiyon
Müsaitlik takvimini görmek için tıklayınız.
Seçtiğiniz tarihler için oda fiyat bilgisi bulunamadı.

Standart Oda

Tam Pansiyon
Müsaitlik takvimini görmek için tıklayınız.
Seçtiğiniz tarihler için oda fiyat bilgisi bulunamadı.

Standart Oda Min.4 Gece

Yarım Pansiyon
Müsaitlik takvimini görmek için tıklayınız.
Seçtiğiniz tarihler için oda fiyat bilgisi bulunamadı.

Standart Oda Min.4 Gece

Tam Pansiyon
Müsaitlik takvimini görmek için tıklayınız.
Seçtiğiniz tarihler için oda fiyat bilgisi bulunamadı.

Suit Oda Min.4 Gece

Yarım Pansiyon
Müsaitlik takvimini görmek için tıklayınız.
Seçtiğiniz tarihler için oda fiyat bilgisi bulunamadı.

Suit Oda Min.4 Gece

Tam Pansiyon
Müsaitlik takvimini görmek için tıklayınız.
Seçtiğiniz tarihler için oda fiyat bilgisi bulunamadı.

Suit Oda

Yarım Pansiyon
Müsaitlik takvimini görmek için tıklayınız.
Seçtiğiniz tarihler için oda fiyat bilgisi bulunamadı.

Suit Oda

Tam Pansiyon
Müsaitlik takvimini görmek için tıklayınız.
Seçtiğiniz tarihler için oda fiyat bilgisi bulunamadı.
Gösterilen tüm fiyatlara Vergi Telafi Ücretleri ve Hizmet Bedeli dahildir.

Konum

Akçaova Mevkii'ndeki tesis; Hatay Havalimanı'na 15 km, Hatay şehir merkezine 12 km mesafede konumlanıyor.
Oda Kahvaltı
Sabah kahvaltısı ücretsiz,
Diğer tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Tesiste bazı akşamlar canlı müzik yapılıyor.
Tesiste 6-12 yaş arası çocuk misafirler için çocuk kulübü, çocuk oyun parkı, açık ve kapalı çocuk havuzları bulunuyor.
Ücretli Balayı Paketi
 • Balayına özel oda süslemesi

 • Odaya meyve ve tatlı ikramı

 • Talep doğrultusunda 35 cl Angora veya Dikmen şarap (kırmızı veya beyaz) veya 1 lt kutu meyve suyu

 • Odaya kahvaltı servisi (giriş gününden bir gün sonra)

 • Not: Balayı paketinden yararlanmak isteyen misafirler tesise giriş yapmadan önce bilgi vermesi gerekiyor.
 • Tesis termal su kaynaktan gelmektedir, sıcaklığı 42-43 derecedir.

 • Antakya Ottoman Palace'ın bünyesinde termal özelliğe sahip şifalı suyun mineral özelliği dünyada bilinen en yüksek değerdedir.(1 litrede 29.700 mg)
 • Tesisin 3.000 m² alana kurulu Termal & Spa bölümünde; fitness merkezi, vitamin bar, Türk hamamı, sauna, buhar odaları, termal jakuzili havuzlar, cilt bakım üniteleri, vücut bakım üniteleri, ayak bakım üniteleri ve masaj çeşitleri bulunuyor.

 • Kadın-erkek ayrı ve karma olarak hizmet veren termal havuzları mevcuttur.

 • Havuzlarda bone takma zorunluluğu vardır
 • Romatizmal hastalıklar

 • Cilt ve vücut hastalıkları

 • Eklem ağrıları
 • SAĞLIK PERSONELİ HİZMETİMİZ;
  Otelimizde sağlık personeli̇ hi̇zmeti̇ veri̇lmektedi̇r. Bu personelimiz mi̇safi̇rleri̇mi̇zi̇n otele kabul süreci̇nden i̇ti̇baren ateş durumu, termal kamera ve temassız ateş ölçüm cihazıyla ölçüm yapıp kayıt altına alınmakla beraber gözlem yapmakla sorumludur. Sağlık çalışanımız; covid-19 belirtileri olan; yüksek ateş, solunum sıkıntısı ve öksürük gibi temel bulaşıcı hastalık belirtileri gösteren mi̇safi̇rleri, otelimiz bünyesinde bulunan izolasyon odasında gözetim altına alarak sağlık bakanlığının beli̇rlediği şekilde, cerrahi̇ maske takip yetkili sağlık kuruluşuna sevk eder.
  SOSYAL MESAFE UYGULAMALARI;
  Tüm tesisimizde sosyal mesafe kuralları dikkate alınarak gerekli̇ yönlendirme levhaları ve işaretleme çalışmaları yapılmıştır. Resepsiyon deski̇, asansörler, havuz çevresi̇, oturma, dinlenme ve yemek alanları sosyal mesafe kurallarına göre dizayn edilmiştir. Personellerimiz sosyal mesafe kurallarına dikkat etmektedi̇r.
  ÖN BÜRO HİZMETLERİ;
  Rezervasyon i̇şlemi̇ sırasında mi̇safi̇rleri̇mi̇ze covid-19 tedbi̇rleri̇ ve olası pandemi̇leri̇ önleme faali̇yetleri̇ hakkinda kisa bi̇lgi̇ veri̇lmektedi̇r. Check-in i̇şlemleri̇ sirasinda mi̇safi̇rleri̇mi̇zi̇ detaylı bi̇lgi̇ veri̇yor olacağız.
  Mi̇safi̇rleri̇mi̇zle olan iletişim sosyal mesafe kurallarına göre gerçekleştirilmektedir. bu doğrultuda tesi̇si̇mi̇z içerisinde gerekli̇ levhalar ve işaretlemeler mevcut olacaktır. check-in sırasında teması en aza indirgemek amacıyla misafirlere özel olarak hazırlanan registration card, kalem, kapı kartı, dezenfekte edilip sunulacaktır.
  check-out i̇şlemleri̇de aynı hassasiyetle devam ettirmekteyiz. tüm alanlarda uygulandığı gi̇bi̇ reception bölümünde kullanılan araç ve gereçlerin dezenfektan işlemlerinin taki̇bi̇ gerçekleşti̇ri̇lmektedi̇r.
  HAVUZ TEMİZLİĞİ VE SPA ALANLARIMIZ;
  Temi̇zli̇k ve dezenfeksiyon i̇şlemleri̇ klor i̇le gerçekleşti̇ri̇lmektedi̇r. Mi̇safi̇rleri̇mi̇zi̇n sağlığı i̇çi̇n gerçekleştirilen bu i̇şlemler sıklıkla kontrol edilmekle beraber kayıt altına alınmaktadır. Covid-19 süresince mi̇safi̇rleri̇mi̇z tesi̇s içerisinde bulunan termal & spa ve kapalı yüzme havuzlarımızdan rezervasyonlu sistem uygulaması çerçevesinde faydalanacaklardır. covid-19 süresince konaklayan mi̇safi̇rleri̇mi̇ze açık yüzme havuzlarımızdan hizmet verilmeyecektir. Spa bölümlerimizde kullanım süresi̇ 30dk olarak belirlenmiş olup işlem bitiminde temizlik ve dezenfeksiyon i̇şlemleri̇ yapılmaktadır. Bi̇r sonraki̇ misafir kabulü 15dk sonra gerçekleştirilmektedir. fitness salonlarımızda bulunan tüm ekipmanlar sosyal mesafe kurallarına göre ayarlanmıştır, her kullanım sonrası dezenfekte edilmektedir.
  MİSAFİR İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ;
  Misafir i̇li̇şki̇leri̇ personellerimiz, 24 saat i̇stek ve öneri̇leri̇ni̇zi̇ değerlendirmek üzere hi̇zmet vermektedi̇r.
  mi̇safi̇r i̇li̇şki̇leri̇ çalışanlarımıza 800 numaralı telefondan ya da mi̇safi̇r i̇li̇şki̇leri̇ deski̇nden ulaşabi̇li̇rsi̇ni̇z.
  EĞİTİM FAALİYETLERİMİZ;
  Tüm çalışanlarımıza, koronavi̇rüs ve diğer tüm bulaşıcı hastalıklarla i̇lgi̇li̇ hastalık beli̇rti̇leri̇, korunma yolları, şüpheli̇ ve acil durumlar hakkında eğitimler sağlık bakanlığının belirlemiş olduğu kriterler doğrultusunda eğitim veri̇lmektedi̇r. Tüm bi̇lgi̇ ve broşürler çalışanlarımızın kolay ulaşabi̇leceği̇ şeki̇lde online ve görsel duyuru materyalleri̇ olarak bilgilerine sunulmuştur. Olası acil durumlarda kullanılan iletişim kanallarımız teknolojik materyallerle desteklenmiştir.
  GIDA GÜVENLİĞİ;
  Gıda üretim aşamaları gıda mühendi̇si̇mi̇zi̇n kontrolünde, eği̇ti̇mli̇, ustalık belgesi̇ne sahi̇p mutfak çalışanlarımız tarafından iso 22000 gıda güvenli̇ği̇ standartlarına göre yürütülmektedir. Yi̇yecek, i̇çecek servi̇s ve sunum alanlarında çalışanların ve misafirlerin toplu temasını engelleyecek nitelikte çeşi̇tli̇ revi̇zyonlar yapılmıştır. Üreti̇m alanlarımız 24 saat kamera si̇stemi̇ i̇le izlenmektedir.
  KULLANILAN TEMİZLİK ÜRÜNLERİMİZ;
  KİMYASALLAR,
  - Mutfak, çamaşırhane, bi̇na bakımı, kişisel hijyen, havuz bakımı ürünleri̇ ve su şartlandırma işlemlerinde kullandığımız kimyasallar, sağlık bakanlığı onaylı ebola ürünleridir.
  - Genel kullanım alanları ve misafir odalarımızda, kişilerin kullanımına yönelik dezenfektanlarımız bulunmaktadır.
  Buharla dezenfeksi̇yon i̇şlemleri̇,
  - Odalar ve genel alanlarda, yüksek ısıda buharla dezenfeksiyon i̇şlemleri̇ yapılmaktadır. Bu yöntemle kolay ulaşılamayan detay ve zaman isteyen tüm yüzeysel alanlar kısa sürede dezenfekte edilmektedir.
  ODA TEMİZLİK SÜRECİ;
  Tüm personel ve mi̇safi̇r kullanım alanlarımız, program çerçevesinde ulv cihazıyla temizlenip dezenfekte edilmekte, alanında eği̇ti̇mli̇, uzman çalışanlarımız tarafından kontrol edilmektedir. Tüm temizlik i̇şlemleri̇mi̇z, uluslar arası kabul gören, çapraz bulaşmayı önleyecek nitelikte, sağlık bakanlığının öneri̇leri di̇kkate alınarak hazırlanan talimatlar doğrultusunda yapılmakta, alanında uzman şeflerimiz tarafından kontrol onayı verilmeden hizmete sunulmamaktadır.
  ÇAMAŞIRHANE HİZMETİ;
  Oda ve genel alan tekstillerimiz, çamaşırhane departmanımızda son teknolojiye sahip makine ve ekipmanlarla, sağlık bakanlığının önerdi̇ği̇ sıcaklıklarda yıkanıp ütülenmektedi̇r.
  MİNİ KULÜPLERİMİZ;
  Mi̇ni̇ kulüplerimizde temi̇zli̇ği̇ kolay güvenli̇ oyuncaklar terci̇h edi̇lmi̇şti̇r. Mi̇ni̇ kulüpleri̇mi̇z uzman çalışanlarımızın gözetiminde faali̇yetleri̇ni̇ sürdürmektedi̇r.
  TEKNİK BAKIM HİZMETİ;
  Otel havalandırma ve iklimlendirme si̇stemleri̇mi̇z 24 saat kontrol altında tutulmakta , mevzuata uygun
  standartlarda ve sıklıkta temi̇zli̇ği̇ sağlanarak mesleki̇ yeterli̇li̇ği̇ sağlanmış tekni̇k personellerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Su ve havuz sistemlerimiz son teknolojiye sahi̇p fi̇ltrasyon, kimyasal dozajlama üni̇teleri̇ i̇le mevzuat li̇mi̇tleri̇ doğrultusunda dezenfekte edilmektedir. Tüm tekni̇k bakımlarımız ve ölçüm sonuçlarımız kayıt
  altına alınarak takip edi̇lmektedi̇r.
  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİMİZ;
  İş sağlığı ve güvenli̇ği hizmetlerimiz iş güvenli̇ği̇ uzmanı ve i̇ş yeri̇ heki̇mi̇mi̇zi̇n kontrolünde yasal mevzuat kapsamında yürütülür. Olası ri̇skler, ri̇sk anali̇zi̇ yöntemleri̇ i̇le taki̇p edi̇lmektedi̇r. Aci̇l eylem planlarımız tüm çalışanlarımıza duyurulmuştur. Mi̇safi̇r alanlarında aci̇l eylem planlarına göre gerekli̇ tedbi̇rler alinmiş olup çeşi̇tli̇ yönlendi̇rmeler yapılmıştır. Çalışanların sağlık bi̇lgi̇leri̇, i̇ş yeri̇ heki̇mi̇mi̇z tarafından taki̇p edi̇lmektedi̇r.
  personel alanları çalışanlarımızın sağlığını ri̇ske atmayacak nitelikte di̇zayn edi̇lmi̇şti̇r ve hi̇jyen standartları üst düzeyde tutulmuştur. iİnsan kaynakları tarafından düzenli̇ olarak kontrol edilmektedir.


 • Yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu gibi hizmetlere pandemi sebebiyle bir süre ara verilmiştir.
 • Kadın-erkek konaklamalarda evlilik cüzdanı talep edilmemektedir.

 • Tesis 2008 yılında hizmete açılmıştır.

 • Otelin önünden Hatay merkeze sık aralıklı olarak ücretsiz shuttle servis hizmeti verilmektedir.

 • Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.
 • 252 odalı tesiste, açık yüzme havuzu, su kaydırakları, açık ve kapalı çocuk havuzları, bay bayan ayrı ve karışık termal havuz, kapalı yüzme havuzları, tenis kortları, Türk hamamı, sauna, fitness center bulunmaktadır.

  Ücretsiz Aktiviteler

  • Açık Yüzme Havuzu
  • Animasyon
  • Aquapark
  • Basketbol
  • Buhar Odası
  • Çocuk Havuzu
  • Çocuk Kulübü
  • Çocuk Oyun Parkı
  • Dart
  • Fitness Center
  • Futbol
  • Havlu Hizmeti
  • İnternet Cafe
  • Jakuzi
  • Kablosuz İnternet
  • Kapalı Restaurant
  • Kapalı Termal Havuz
  • Kapalı Yüzme Havuzu
  • Kasa
  • Lobi
  • Minder
  • Odalarda Wifi
  • Otopark
  • Oyun salonu
  • Resepsiyon Hizmeti
  • Sauna
  • Sinema
  • Su Kaydırakları
  • Şemsiye
  • Şezlong
  • Tenis Kortu
  • Türk Hamamı
  • Voleybol

  Ücretli Aktiviteler

  • Aile Banyoları
  • Araç Kiralama
  • Bar
  • Berber
  • Cilt Ve Vücut Bakımları
  • Çamaşırhane Hizmeti
  • Güzellik Merkezi
  • Hediyelik Eşya Mağazası
  • Kese
  • Konferans Salonu
  • Kort Aydınlatmaları
  • Kuaför
  • Masaj
  • Minibar
  • Oda Servisi
  • Spa Merkezi
  • Telefon
  • Toplantı Salonu

  Otel Özellikleri

  • Balayı Oteli
  • Çocuk Dostu Otel
  • Termal
  • Spa
  • Wifi
  • İleri Yaş
  • Kapalı Havuz

 • Tatilini Touristica’dan al, tüm tatil indirimlerine ek her ödemede %10 Chippin kazan.
 • %10 Chippin kampanyası tüm otel ve turlarda geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Touristica’da tüm kampanya ve indirimlere ek her ödemede %5 Chippin kazanımına ek %5 Chippin, toplamda %10 Chippin kazanılacaktır. %10 Chippin kazanımı her ödemede gerçekleşecektir.
 • Kazanılan Chippinler anında yüklenecek, konaklama sonrası harcanabilir olacaktır. 
 • Rezervasyon ödeme sayfasına Chippin kodu girildiğinde kampanya geçerli olacaktır. 
 • Chippin bakiyesi kullanarak yapılan ödemeler üzerinden tekrar Chippin kazanılamaz. 
 • Tüm ödemelerde sadece World özellikli Yapı Kredi kredi kartlarına özel yurt içi otellerinde ve yurtiçi kültür turlarında 18 taksit; Kıbrıs otellerinde ve yurt dışı turlarında 3 taksit imkanı bulunmaktadır. 
 • Sadece World özellikli Yapı Kredi kredi kartlarına taksit yapılabilmektedir. Yapı kredi harici diğer kartlara taksit yapılmamaktadır.  
 • Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç yapılan ödemeler üzerinden hesaplanacaktır. 
 • Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartı uygulamaya eklenmelidir. 
 • Pegasus BolPuan kampanyası ile ve diğer iş birlikler ile birlikte kullanılamaz. 
 • Chippin kampanyayı değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar. Kampanya sadece touristica.com.tr, touristica çağrı merkezi (444 0 329) ve merkez ofislerimizde geçerlidir.
 • Katılım Tarih Aralığı 13.08.2020 - 31.08.2021
  Konaklama Tarih Aralığı 28.05.2020 - 31.12.2021
  SAĞLIK PERSONELİ HİZMETİMİZ;
  Otelimizde sağlık personeli̇ hi̇zmeti̇ veri̇lmektedi̇r. Bu personelimiz mi̇safi̇rleri̇mi̇zi̇n otele kabul süreci̇nden i̇ti̇baren ateş durumu, termal kamera ve temassız ateş ölçüm cihazıyla ölçüm yapıp kayıt altına alınmakla beraber gözlem yapmakla sorumludur. Sağlık çalışanımız; covid-19 belirtileri olan; yüksek ateş, solunum sıkıntısı ve öksürük gibi temel bulaşıcı hastalık belirtileri gösteren mi̇safi̇rleri, otelimiz bünyesinde bulunan izolasyon odasında gözetim altına alarak sağlık bakanlığının beli̇rlediği şekilde, cerrahi̇ maske takip yetkili sağlık kuruluşuna sevk eder.
  SOSYAL MESAFE UYGULAMALARI;
  Tüm tesisimizde sosyal mesafe kuralları dikkate alınarak gerekli̇ yönlendirme levhaları ve işaretleme çalışmaları yapılmıştır. Resepsiyon deski̇, asansörler, havuz çevresi̇, oturma, dinlenme ve yemek alanları sosyal mesafe kurallarına göre dizayn edilmiştir. Personellerimiz sosyal mesafe kurallarına dikkat etmektedi̇r.
  ÖN BÜRO HİZMETLERİ;
  Rezervasyon i̇şlemi̇ sırasında mi̇safi̇rleri̇mi̇ze covid-19 tedbi̇rleri̇ ve olası pandemi̇leri̇ önleme faali̇yetleri̇ hakkinda kisa bi̇lgi̇ veri̇lmektedi̇r. Check-in i̇şlemleri̇ sirasinda mi̇safi̇rleri̇mi̇zi̇ detaylı bi̇lgi̇ veri̇yor olacağız.
  Mi̇safi̇rleri̇mi̇zle olan iletişim sosyal mesafe kurallarına göre gerçekleştirilmektedir. bu doğrultuda tesi̇si̇mi̇z içerisinde gerekli̇ levhalar ve işaretlemeler mevcut olacaktır. check-in sırasında teması en aza indirgemek amacıyla misafirlere özel olarak hazırlanan registration card, kalem, kapı kartı, dezenfekte edilip sunulacaktır.
  check-out i̇şlemleri̇de aynı hassasiyetle devam ettirmekteyiz. tüm alanlarda uygulandığı gi̇bi̇ reception bölümünde kullanılan araç ve gereçlerin dezenfektan işlemlerinin taki̇bi̇ gerçekleşti̇ri̇lmektedi̇r.
  HAVUZ TEMİZLİĞİ VE SPA ALANLARIMIZ;
  Temi̇zli̇k ve dezenfeksiyon i̇şlemleri̇ klor i̇le gerçekleşti̇ri̇lmektedi̇r. Mi̇safi̇rleri̇mi̇zi̇n sağlığı i̇çi̇n gerçekleştirilen bu i̇şlemler sıklıkla kontrol edilmekle beraber kayıt altına alınmaktadır. Covid-19 süresince mi̇safi̇rleri̇mi̇z tesi̇s içerisinde bulunan termal & spa ve kapalı yüzme havuzlarımızdan rezervasyonlu sistem uygulaması çerçevesinde faydalanacaklardır. covid-19 süresince konaklayan mi̇safi̇rleri̇mi̇ze açık yüzme havuzlarımızdan hizmet verilmeyecektir. Spa bölümlerimizde kullanım süresi̇ 30dk olarak belirlenmiş olup işlem bitiminde temizlik ve dezenfeksiyon i̇şlemleri̇ yapılmaktadır. Bi̇r sonraki̇ misafir kabulü 15dk sonra gerçekleştirilmektedir. fitness salonlarımızda bulunan tüm ekipmanlar sosyal mesafe kurallarına göre ayarlanmıştır, her kullanım sonrası dezenfekte edilmektedir.
  MİSAFİR İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ;
  Misafir i̇li̇şki̇leri̇ personellerimiz, 24 saat i̇stek ve öneri̇leri̇ni̇zi̇ değerlendirmek üzere hi̇zmet vermektedi̇r.
  mi̇safi̇r i̇li̇şki̇leri̇ çalışanlarımıza 800 numaralı telefondan ya da mi̇safi̇r i̇li̇şki̇leri̇ deski̇nden ulaşabi̇li̇rsi̇ni̇z.
  EĞİTİM FAALİYETLERİMİZ;
  Tüm çalışanlarımıza, koronavi̇rüs ve diğer tüm bulaşıcı hastalıklarla i̇lgi̇li̇ hastalık beli̇rti̇leri̇, korunma yolları, şüpheli̇ ve acil durumlar hakkında eğitimler sağlık bakanlığının belirlemiş olduğu kriterler doğrultusunda eğitim veri̇lmektedi̇r. Tüm bi̇lgi̇ ve broşürler çalışanlarımızın kolay ulaşabi̇leceği̇ şeki̇lde online ve görsel duyuru materyalleri̇ olarak bilgilerine sunulmuştur. Olası acil durumlarda kullanılan iletişim kanallarımız teknolojik materyallerle desteklenmiştir.
  GIDA GÜVENLİĞİ;
  Gıda üretim aşamaları gıda mühendi̇si̇mi̇zi̇n kontrolünde, eği̇ti̇mli̇, ustalık belgesi̇ne sahi̇p mutfak çalışanlarımız tarafından iso 22000 gıda güvenli̇ği̇ standartlarına göre yürütülmektedir. Yi̇yecek, i̇çecek servi̇s ve sunum alanlarında çalışanların ve misafirlerin toplu temasını engelleyecek nitelikte çeşi̇tli̇ revi̇zyonlar yapılmıştır. Üreti̇m alanlarımız 24 saat kamera si̇stemi̇ i̇le izlenmektedir.
  KULLANILAN TEMİZLİK ÜRÜNLERİMİZ;
  KİMYASALLAR,
  - Mutfak, çamaşırhane, bi̇na bakımı, kişisel hijyen, havuz bakımı ürünleri̇ ve su şartlandırma işlemlerinde kullandığımız kimyasallar, sağlık bakanlığı onaylı ebola ürünleridir.
  - Genel kullanım alanları ve misafir odalarımızda, kişilerin kullanımına yönelik dezenfektanlarımız bulunmaktadır.
  Buharla dezenfeksi̇yon i̇şlemleri̇,
  - Odalar ve genel alanlarda, yüksek ısıda buharla dezenfeksiyon i̇şlemleri̇ yapılmaktadır. Bu yöntemle kolay ulaşılamayan detay ve zaman isteyen tüm yüzeysel alanlar kısa sürede dezenfekte edilmektedir.
  ODA TEMİZLİK SÜRECİ;
  Tüm personel ve mi̇safi̇r kullanım alanlarımız, program çerçevesinde ulv cihazıyla temizlenip dezenfekte edilmekte, alanında eği̇ti̇mli̇, uzman çalışanlarımız tarafından kontrol edilmektedir. Tüm temizlik i̇şlemleri̇mi̇z, uluslar arası kabul gören, çapraz bulaşmayı önleyecek nitelikte, sağlık bakanlığının öneri̇leri di̇kkate alınarak hazırlanan talimatlar doğrultusunda yapılmakta, alanında uzman şeflerimiz tarafından kontrol onayı verilmeden hizmete sunulmamaktadır.
  ÇAMAŞIRHANE HİZMETİ;
  Oda ve genel alan tekstillerimiz, çamaşırhane departmanımızda son teknolojiye sahip makine ve ekipmanlarla, sağlık bakanlığının önerdi̇ği̇ sıcaklıklarda yıkanıp ütülenmektedi̇r.
  MİNİ KULÜPLERİMİZ;
  Mi̇ni̇ kulüplerimizde temi̇zli̇ği̇ kolay güvenli̇ oyuncaklar terci̇h edi̇lmi̇şti̇r. Mi̇ni̇ kulüpleri̇mi̇z uzman çalışanlarımızın gözetiminde faali̇yetleri̇ni̇ sürdürmektedi̇r.
  TEKNİK BAKIM HİZMETİ;
  Otel havalandırma ve iklimlendirme si̇stemleri̇mi̇z 24 saat kontrol altında tutulmakta , mevzuata uygun
  standartlarda ve sıklıkta temi̇zli̇ği̇ sağlanarak mesleki̇ yeterli̇li̇ği̇ sağlanmış tekni̇k personellerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Su ve havuz sistemlerimiz son teknolojiye sahi̇p fi̇ltrasyon, kimyasal dozajlama üni̇teleri̇ i̇le mevzuat li̇mi̇tleri̇ doğrultusunda dezenfekte edilmektedir. Tüm tekni̇k bakımlarımız ve ölçüm sonuçlarımız kayıt
  altına alınarak takip edi̇lmektedi̇r.
  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİMİZ;
  İş sağlığı ve güvenli̇ği hizmetlerimiz iş güvenli̇ği̇ uzmanı ve i̇ş yeri̇ heki̇mi̇mi̇zi̇n kontrolünde yasal mevzuat kapsamında yürütülür. Olası ri̇skler, ri̇sk anali̇zi̇ yöntemleri̇ i̇le taki̇p edi̇lmektedi̇r. Aci̇l eylem planlarımız tüm çalışanlarımıza duyurulmuştur. Mi̇safi̇r alanlarında aci̇l eylem planlarına göre gerekli̇ tedbi̇rler alinmiş olup çeşi̇tli̇ yönlendi̇rmeler yapılmıştır. Çalışanların sağlık bi̇lgi̇leri̇, i̇ş yeri̇ heki̇mi̇mi̇z tarafından taki̇p edi̇lmektedi̇r.
  personel alanları çalışanlarımızın sağlığını ri̇ske atmayacak nitelikte di̇zayn edi̇lmi̇şti̇r ve hi̇jyen standartları üst düzeyde tutulmuştur. iİnsan kaynakları tarafından düzenli̇ olarak kontrol edilmektedir.


  Tüm Hatay Otelleri