Erken Rezervasyon

    Hayallerinizdeki tatili %50’ye varan indirim fırsatlarıyla yaşamak istemez misiniz? Rüya gibi bir tatili bütçesini koruyarak yaşayabilmek herkes için eşsiz bir tatil anlamına gelmektedir. Ayrıca en sevdiğiniz ya da beğendiğiniz otellerde tatil sezonu açıldığında müsaitlik sorununa takılmadan dilediğiniz gibi konaklayabilmenin rahatlığını bu yüksek indirim oranlarıyla buluşturduğumuzda muhteşem bir tatil yaşamak hiç de uzak görünmüyor! Tüm tatil severler için en konforlu otellerde bile %50’ye varan indirimlerden yararlanabileceği ve müsaitlik sorununa takılmadan önceden dilediği odayı tutabileceği Erken Rezervasyon kampanyaları sizleri bekliyor..!
    Erken rezervasyon’un yüksek indirim oranlarıyla aileniz ya da sevdiklerinizle birlikte paha biçilmez anılara sahip olabileceğiniz rüya gibi bir tatil yaşamak hiç de uzak değil!

    Tatil keyfinizi ikiye katlayacak olan bu kampanya süresi genel olarak yıl sonuna doğru başlar ve gelecek yaz sezonu yaklaşıncaya dek sürer. Sizler de bu süre içerisinde yaz tatiliniz için kış aylarında rezervasyon yaptırarak, içinizi ısıtacak yaz tatili planlarınıza çok cazip fiyatlarla şimdiden başlayabilirsiniz. Elbette bu kampanya döneminin de farklı indirim teklifleri olmaktadır… Bu da şu anlama geliyor: %50’ye varan indirimlerle başlayan erken rezervasyon dönemi yaz sezonuna doğru, yani kampanyanın bitimine doğru kademeli olarak indirim oranlarının düşmesiyle devam etmektedir. Bu durumda tatilinizi ne kadar erken alırsanız o kadar karlı çıkarsınız diyebiliriz. Tatil keyfinizi ikiye katlayacak indirim ve kampanyalar ile bu yaz hak ettiğiniz tatil aslında size çok yakın. Cazip fiyatların ve ödeme koşullarının sunmuş olduğu avantajlı tekliflerle eksiksiz bir yaz tatilinin kapılarını açmanın vakti geldi! Touristica Erken rezervasyon ile “Önceden Al, Az Öde!”