TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

+ÇOCUK EKLE
Ege Otelleri Hakkında
Ege Otelleri Hakkında
Ege Bölgesi, Ege Denizi kıyılarında yer alan ve berrak denizi, tertemiz havası, sıcacık insanları, lezzetleri yemekleri, dünyaca ünlü şarapları, muhteşem doğası ile ünlü olan bir bölge.


Başta Muğla, İzmir ve Balıkesir olmak üzere Ege’nin denize kıyısı olan şehirleri turizme elverişli. Muğla’nın Bodrum, Fethiye ve Marmaris’i, Balıkesir’in Ayvalık’ı, İzmir’in Çeşme’si, Aydın’ın Kuşadası, Bozcaada ve daha nice yer yaz aylarında tatilcilerin akınına uğramakta. Üstelik bütçeniz ne olursa olsun Ege'de size uygun bir tatil seçeneği mevcut.

Son derece lüks, 5 yıldızlı Ege otellerinde her şey dahil kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, daha düşük yıldızlı, son derece temiz, konforlu ve daha ucuz otellerde de konaklayabilir, hayallerinizdeki tatili Ege kıyılarında geçirebilirsiniz. Otelinizin konumunu da hayalinizdeki tatile göre belirleme imkanını sizlere sunan Ege Bölgesi’nde dilerseniz merkezde, eğlence mekanlarına yakın, gece hayatının içine karışabileceğiniz bir konumda; dilerseniz merkezden uzak, ormanların içinde, gürültüden ve kalabalıktan yalıtılmış bir konumda konaklayabilirsiniz.


Ege’de tatil yapmak istediğinizde aktivite imkanları da oldukça geniş. Deniz ve güneşten faydalanmanın yanı sıra dilerseniz ailenizle son derece lüks restoranlarda yemek yiyebilir, dilerseniz bar ve discolarda muhteşem kalabalıklara karışarak eğlenebilirsiniz. Ege’de yöresel hediyeler ve hatıra eşyaları alabileceğiniz pek çok alışveriş seçeneği de mevcut. Bunun yanı sıra otları ile ünlü Ege’nin semt pazarlarını da gezerek civar köylerden gelen insanların topladıkları tazecik otları ve sebzeleri keşfedebilirsiniz. Dilediğiniz her şeyi bulabileceğiniz Ege’de eşsiz bir tatil ve eğlence imkanı bulabilirsiniz.


Ege otellerini Touristica aracılığı ile inceleyebilir, tatilinizi şimdiden satın alabilirsiniz. Avantajlı tatil fırsatları sunan Touristica ile en uygun Ege otellerini ve tatil köylerini bulmak mümkün. Touristica erken rezervasyon fırsatları ile tatilinizi aylar öncesinden planlayarak çok daha ucuza satın alabilirsiniz.

*Bonus ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!