TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Mudanya Otelleri Hakkında
Mudanya Otelleri Hakkında

Oldukça güzel bir sahil kasabası olan Mudanya’da renkli bir tatil ve dinlenme olanağı bulabilirsiniz. Mudanya otelleri aracılığı ile keyifli bir tatilin kapılarını açabilir, herşey dahil Mudanya otelleri konaklama seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bursa’nın bir ilçesi olan Mudanya birçok plaj ve kumsal da bulunmaktadır. Zeytin yetiştiriciliği, doğası, eski Rum mahalleleri, renkli mekanları ve bir liman kasabası olma özelliği ile ön plana çıkan Mudanya’da farklı bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.


Mudanya’da Gezilecek Ve Görülecek Yerler


Mütareke Evi Müzesi: Müzeleri gezmekten hoşlananların mutlaka görmesi gereken müzelerden biri olan Mütareke Evi Müzesi, Mudanya’da yer almaktadır.


Baş Melekler Kilisesi: Dünya’nın en eski 3. Ortodoks Kilisesi olan Baş Melekler Kilisesi Mudanya’da gezilecek yerler listenizdeki yerini alabilir.


Dereköy Kilisesi: Etkileyici bir mimariye sahip olan Dereköy Kilisesi görülmesi gereken yerlerden biridir.


Myrlea Antik Kenti: Yakın tarihte gün yüzüne çıkan Myrlea Antik Kenti’ni ziyaret edebilir, tarihin dokusunu hissedebilirsiniz.


Kemerli Kilise: Mudanya’da tarihi öneme sahip gezilebilecek bir diğer yerde Kemerli Kilisedir.


Mudanya’da Yapılacak Aktiviteler


- Mudanya’da antik yerleri ve tarihi eserleri gezebilirsiniz.


- Eğer yüzmeyi seviyorsanız deniz, kum ve güneşin tadını Mudanya’da çıkartabilirsiniz.


- Sahilde keyifli yürüyüşler gerçekleştirebilirsiniz.


- Eski Girit Mahallesi’ne giderek bu renkli sokakları gezebilirsiniz.


- Deniz kenarındaki balık restoranlarında taze balıkları yiyebilirsiniz.


Mudanya’da Ne Yenir?


Mudanya’da Zeytin Ağaçları ve Zeytincilik oldukça meşhur olduğundan, her türlü Zeytinyağlı yemeğin en lezzetli hallerini bulabilirsiniz. Zeytinyağlılar, sebze yemekleri ve tabi ki deniz mahsülleri ile birçok lezzet Mudanya mutfağında kendisini göstermektedir. Birçok balık restoranın bulunduğu Mudanya’da taze Barbun’un keyfini çıkartabilirsiniz.


Mudanya’da Ne Zaman Gidilir?


Bursa’nın renkli ilçelerinden biri olan Mudanya’ya yılın her dönemi gidilebilmekle birlikte, yaz aylarında gidilirse denizin de keyfinin daha iyi çıkartılabileceğini söylemek gerek. Mudanya otel fiyatları farklı seçenekleri ile her bütçeye hitap edebilmektedir. İndirimli Mudanya otelleri sayesinde en uygun fiyatlara ve ödeme koşullarına rezervasyon imkanı bulabilirsiniz. Mudanya balayı otelleri konseptinde kendinize uygun bir otel ve tatil bulmanız pek kolay olmayabilir ama yine de bir balayı seçeneği de farklı bir tatil arayışında olanlar için mümkün olabilir.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!