TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Ekonomik Oteller Hakkında
Ekonomik Oteller Hakkında

Uygun fiyatlara konforlu bir tatil yaşayabileceğiniz Ekonomik Otellerde farklı konaklama konseptleri ile ülkemizin birçok tatil beldesinde karşılaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarıyla ön plana çıkan ekonomik otellerde tatilinizi dilediğiniz gibi geçirebilmeniz için birçok hizmet ve olanakta otel misafirleriyle buluşturulmaktadır. Animasyon ve diğer eğlenceli aktiviteleriyle misafirlerine eğlence sunan, çocuklar için vermiş olduğu hizmetler ile çocuklara da keyifli bir tatil yaşatabilen, plaj olanakları ile mavilikleri sunan ve rahat odalarında konforu sunan ekonomik oteller de hem bütçeniz sarsılmaz hem de hayallerinizdeki gibi bir tatili sizlerde yaşayabilirsiniz. Ekonomik oteller fiyatları ve ödeme koşullarıyla uygun oteller olma özellikleriyle balayı çiftleri içinde tercih edilen oteller olabilmektedir. Özellikle hem ekonomik otel sınıfında olup hem de balayı hizmetleri bulunan oteller bu konuda ön plana çıkabilmektedir.Ekonomik Oteller Nerelerde Bulunmaktadır?


Türkiye’nin turizm merkezlerinde yer alan ekonomik oteller, genel olarak Muğla ve Antalya şehirlerinde yoğun olarak bulunmaktadır. Fethiye ve Kuşadası’nda da karşılaşabileceğiniz ucuz oteller ile Türkiye’nin tatil cennetlerinde çok uygun fiyatlara tatil planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yaz otelleri dışında termal ve SPA otellerin de ekonomik oteller ile karşılaşabilir ve gündelik hayatın yorgunluğunu üzerinizden atmak için kendinize harika tatil fırsatları yaratabilirsiniz.


Ekonomik Otel Fırsatları Nelerdir?


Touristica’nın ekonomik otel fırsatları ile en iyi fiyatlara en iyi tatili yakalamanız mümkün. Özellikle erken rezervasyon dönemindeki fırsatları kaçırmazsanız çok cazip koşullara tatilinizi önceden planlayabilirsiniz. Ekonomik otel fiyatları tatil severlerin hem bütçesini hem de yüzünü güldürecek koşullar ile rüya gibi bir tatili çok uygun fiyatlara sunabiliyor. Her şey dahil ya da tam pansiyon gibi farklı konaklama konseptleriyle otel seçeneklerine ulaşabileceğiniz Ekonomik Oteller sayfamızda herkes zevkine ve bütçesine göre bir tatil bulabilir. Touristica’nın ekonomik oteller fırsatlarıyla kimse tatilsiz kalmayacak…

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!