TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

+ÇOCUK EKLE
Davraz Otelleri Hakkında
Davraz Otelleri Hakkında
Davraz Kayak Merkezi, Isparta il merkezine 26 kilometre uzaklıkta yer alan ülkemizin önemli kayak merkezlerindendir. Antalya’ya 154 km, Ankara’ya 452 km, İstanbul’a 643 km. ve Süleyman Demirel Uluslararası Havalimanı’na 58 km, Antalya Uluslararası Havalimanı’na 130 km. uzaklıktadır.
2637 m. yükseklikteki Davraz Dağı’na kurulmuş olan Davraz Kayak Merkezi, mükemmel kar kalitesi ile amatör kayakçıların tehlikesiz, profesyonel kayakçıların ise gönüllerince kayabilecekleri eşsiz parkurlar sunmaktadır. Tesisin 4 km.'ye ulaşan uzun parkurları bulunmaktadır. 1211 metre uzunluğundaki telesiyej saatte 1000 kişi taşıyabilmektedir.
Davraz Kayak Merkezi Alp Disiplini, Tur Kayağı ve Snowboard için çok uygundur. Davraz Kayak Merkezinde kayağa yeni başlayanlar için iki adet 300 metre uzunluğunda baby lift bulunmaktadır.
Davraz Otellerinin birçoğu lüks hizmet vermekte olup, Davraz Kayak Otellerinde Touristica ile bütçenize uygun konaklama imkanı bulabilirsiniz.

*Bonus ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.
Tatil Touristica’dan alınır.

Uygun fiyat ve kalitenin ön planda olduğu De Luxe Hotel, Resort Hotel, Club, Tatil Köyü ve daha birçok tesis seçeneğiyle, kusursuz ve size özel tatil için tüm detaylar Touristica'da düşünülür. Son dakika fırsatlarıyla kaçırmak istemeyeceğiniz yurt içi turları, 30'a yakın yurt dışı tur paketi, tüm konforunuz düşünülerek düzenlenen uçaklı kültür turları, size özel uçaklı paketleriyle Kıbrıs otelleri, rüya gibi anılar biriktirmek için cruise turları, termal tesisler, kayak otelleri, hafta sonu kaçamaklarının vazgeçilmezi yakın bölge otelleri, araç kiralama, uçak bileti, transfer ve rehberlik hizmetlerini birlikte sunan seçenekler ve online satış imkanı... Ayrıcalıklı olmanın keyfini Touristica ile yaşayın.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!