TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Çıralı Otelleri Hakkında
Çıralı Otelleri Hakkında

Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı olan Çıralı, sahip olduğu 3 kilometrelik Caretta deniz kaplumbağalarının üreme alanıyla ünlüdür. Denizi, kumsalı ve doğasıyla göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olan bölge de hizmet veren Çıralı otelleri yaz aylarında turistlerin akınına uğramaktadır. Olympos Beydağları Milli Parkı sınırları içerisinde yer alan Çıralı’da birçok antik eser bulunmaktadır. 3 kilometre uzunluğundaki tertemiz sahili ile Çıralı huzur dolu bir yaz tatili olanağı sunmaktadır.


Çıralı’da Gezilecek Ve Görülecek Yerler


Olympos: Antik kentler ile kuşatılmış olan Çıralı’da Olympos’u ziyaret edebilir ve buranın sayısız güzelliklerine tanıklık edebilirsiniz.


Phaselis: Tekirova Beldesi’nin sınırlarına dahil olan Phaselis Antik Kenti’ni de ziyaret edebilirsiniz.


Yanartaş: Doğal bir kaynaktan sebep sürekli yanan bu kayalar üzerinde yer alan ateşleri görmek için Yanartaş’a gidebilirsiniz.


Çıralı’da Yapılacak Aktiviteler


- Çıralı’nın en güzel noktalarında kamp yapabilme imkanı bulabilirsiniz.


- Çıralı’da doğal güzelliklere en iyi şekilde tanıklık edebileceğiniz turlara katılabilirsiniz.


- Antik Olympos bölgesine giderek büyüleyici bir atmosferde tarihin izlerine tanıklık edebilirsiniz.


- Jeep safari turu yapabilirsiniz.


- Doğanın içeresin de bisiklet turuna çıkabilirsiniz.


- Çıralı’nın 3 kilometrelik tertemiz büyüleyici sahilinde deniz, kum ve güneşin tadını çıkartabilirsiniz.


- Koruma altındaki Çıralı sahiline yumurta bırakmak için gelen Caretta Caretta Kaplumbağalarına tanıklık edebilirsiniz.


Çıralı’da Ne Yenir?


Kendine özgü bir mutfağı olmasa da Çıralı’da birçok yemek çeşidini en iyi şekilde sunan restoranlar bulmak mümkündür. Fastfood ya da balık restoranlarında çok lezzetli yemekler bulabilirsiniz. Özellikle deniz ürünleri sunan restoranlarında alabalık, kalamar ve zeytinyağlı çeşitleri çok lezzetlidir. Taze levrek ve çupranın da tadı Çıralı’da bir başka güzeldir.


Çıralı’ya Ne Zaman Gidilir?


Doğal güzelliklerinin ve denizinin tadın en iyi çıkartabileceğiniz dönem olan yaz ayları, Çıralı tatili için en uygun zamandır. Çıralı otel fiyatları her ne kadar farklı konaklama tipleri ile uygun oranlarda olsa da indirimli Çıralı otelleri ve Çıralı erken rezervasyon fırsatları ile çok daha uygun fiyatlara rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Huzur dolu ve unutulmaz bir Çıralı tatili için Mayıs - Ekim ayları arası en uygun zamandır…

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!