TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

1 Gece Bizden Kampanyası Hakkında
1 Gece Bizden Kampanyası Hakkında

Yılın hangi dönemi olursa olsun, her an harika bir tatil fırsatına dönüşebilir. Herkesin her an tatile ihtiyacı olabileceği gibi, birbirinden cazip tatil kampanyaları da tatil severlere harika fırsatlar sunabilmektedir. 1 gece bizden kampanyası ile tatil rezervasyonunuzun 1 gecesini ücretsiz geçirebilirsiniz. Minimum geceleme sayısınız garantileyen rezervasyonların 1 gecesinin ücretsiz olacağı kampanyalara 1 gece bizden kampanyası denilmektedir.


1 Gece Bizden Kampanyası Nerelerde Bulunmaktadır?


Tatilcilere harika bir tatil fırsatı yaratan bu kampanyaya dahil olan 1 gece ücretsiz oteller ülkenin her tarafında hizmet verebilmektedir. Yaz ya da kış fark etmeksizin her tatil döneminde karşınıza çıkabilen 1 gece bizden kampanyası her tatil şekline dahil olabilir. Termal oteller, yakın bölge otelleri, şehir oteller, Akdeniz otelleri ya da Ege otelleri gibi bütün oteller de bu fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.


1 Gece Bizden Kampanyası Ne Zaman Yapılmaktadır?


1 gece bedava oteller ile tatilinizin bir gecesini bedava konaklama imkanı yakalarken ekonomik bir tatil fırsatını yaşamanın keyfini çıkartabilirsiniz. 1 gece bizden kampanyası yılın her dönemi yapılabilmektedir. Kampanya dahilindeki oteller minimum gece sayısı kadar rezervasyon yaptırdığınızda 1 gece bedava konaklama olanağı sağlamaktadır. Touristica dünyasının fırsat ve ayrıcalıklarıyla yılın her dönemi, her zaman bu kampanyadan faydalanma şansınız olabilir. Touristica’nın 1 gece bizden kampanyası sayfasındaki otellerden, aradığınız tatile en uygun olan oteli bulabilir, benzersiz bir tatili çok uygun fiyatlara yapmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!