Sömestir Tatili 2022

24 Ocak 2022 tarihinde başlayan Sömestir tatili, kış aylarına denk gelmesi nedeniyle eşsiz bir kış tatili fırsatını da tatil severlere sunmaktadır. Hem sevdiklerinize zaman ayırabileceğiniz hem de hayallerinizdeki tatili gerçekleştirebileceğiniz fırsatları Sömestir tatili sayesinde yaşayabilirsiniz. Sömestir Tatili kaç gün sürerse sürsün herkes için uzun soluklu ya da kısa süreli eşsiz bir tatil fırsatına dönüşebilir. Sömestir Tatili için Türkiye'de yer alan birbirinden konforlu otellerde ya da yurt içi ve yurt dışı turları ile son derece keyifli bir konaklama imkanı bularak, sömestir tatilinizi gündelik hayatın yorgunluğunu üzerinizden atarak değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda Sömestir Tatiline özel tur programları ile birbirinden güzel renkli şehirlerin kültürlerini keşfedeceğiniz son derece keyifli bir gezi deneyimi de yaşayabilirsiniz. Sömestir tatili ile hem aileniz ya da sevdiklerinize vakit ayırabilir hem de eşsiz bir yaz tatili deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sömestir Tatil Seçenekleri


Sömestir tatili için yurt içi ve yurt dışında birçok tatil alternatifi sizleri bekliyor. Özellikle termal, kayak bölgelerinde bulunan otellerden size en uygun olanını seçebilir, eksiksiz bir tatil yaşayabilirsiniz. Sömestir tatilini yurt dışı tatili ile değerlendirerek farklı ülkelerin farklı kültürlerini de deneyimleyebilirsiniz. Uludağ kayak otelleri, Kartalkaya kayak otelleri ve Erzurum kayak otelleri ile rüya gibi bir kayak tatilinin kapılarını açacak tatil hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Sömestirde Kıbrıs’ı da tatil seçeneği olarak düşünebilirsiniz. Girne, Bafra, Magosa ve Lefkoşa otelleri sizlere Akdeniz’in incisi Kıbrıs’ta eğlence ve huzur dolu bir tatilin kapılarını aralamaktadır. Sömestir Tatili’nı yurt dışı tatili ile taçlandırmak isteyenler içinde birçok tatil seçeneğini Touristica’nın yurt dışı tur programlarında bulabilirsiniz.

Afyon termal otelleri, Bursa termal otelleri ve Yalova termal otelleri gibi seçeneklerle ise kış aylarında yaz sıcaklığını yakaladığınız bir tatil programlayabilirsiniz. Yine yurt dışı tatil seçenekleri arasında bulunan vizesiz yurt dışı turları da vize telaşı olmadan benzersiz bir tatil deneyimi sunmaktadır. Belgrad turları, Saraybosna turları ve Fas gibi yurt dışı tur seçeneklerinden vizesiz seyahat ederek yararlanabilirsiniz. Birbirinden keyifli kültür turları da Touristica’nın kültür turları sayfasında Sömestir Tatiline özel programlarında sizleri bekliyor.

Birbirinden keyifli kültür turları da Touristica’nın kültür turları sayfasında Sömestir Tatiline özel programlarında sizleri bekliyor.

Sömestir Tatil Fırsatları

Sömestir tatiline özel fırsat ve indirimler ile istediğiniz tatile çok cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sömestir tatili fırsat ve indirimlerle sizlere hayallerinizdeki tatili uygun ödeme koşulları ile avantajlı fiyatlarla sunmaktadır. Sömestir tatili fiyatları da her bütçeye hitap edebilecek zengin seçenek yelpazesi ile herkes için tatil alternatifleri sunabilmektedir. Sömestir tatili indirim oranları da yüksek indirim oranlarına ulaşarak çok ekonomik fiyatlara tatilin kapılarını sizlere aralamaktadır. Touristica’nın fırsat ve kampanyalarından anında haberdar olabilmek için Touristica E-Bülten’e kayıt olabilirsiniz. Touristica E-Bülten aracılığı ile Touristica’nın avantajlı fiyatlara tatil olanaklarından haberdar olabilir, cazip fiyatlara rezervasyon yaptırmanın tadını çıkartabilirsiniz.