Touristica

Kurban Bayramı Tatili 2019

10 Ağustos 2019 tarihinde başlayan Kurban Bayramı tatili, bu sene de yaz aylarına denk gelmesi nedeniyle eşsiz bir yaz tatili fırsatını da tatil severlere sunmaktadır. Hem sevdiklerinize zaman ayırabileceğiniz hem de hayallerinizdeki tatili gerçekleştirebileceğiniz fırsatları Kurban Bayramı tatili sayesinde yaşayabilirsiniz. Kurban Bayramı Tatili kaç gün sürerse sürsün herkes için uzun soluklu ya da kısa süreli eşsiz bir tatil fırsatına dönüşebilir. Kurban Bayramı için Akdeniz ve Ege’de yer alan birbirinden konforlu otellerde son derece keyifli bir konaklama imkanı bularak, bayram tatilinizi gündelik hayatın yorgunluğunu üzerinizden atarak değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda Kurban Bayramına özel tur programları ile son derece keyifli bir gezi deneyimi de yaşayabilir, birbirinden renkli şehirleri keşfedebilirsiniz. Kurban bayramı tatil günleri ile hem aileniz ya da sevdiklerinize vakit ayırabilir hem de eşsiz bir yaz tatili deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kurban Bayramı Tatil Seçenekleri


Kurban Bayramı tatili için yurt içi ve yurt dışında birçok tatil alternatifi sizleri bekliyor. Özellikle Ege ve Akdeniz bölgesinde bulunan otellerden size en uygun olanını seçebilir, eksiksiz bir tatil yaşayabilirsiniz. Kurban Bayramı tatilinde hareketli bir Akdeniz tatili yaşayabilirsiniz. Belek otelleri, Side otelleri, Alanya otelleri, Çeşme otelleri ve Bodrum otelleri de sizlere rüya gibi bir tatilin kapılarını açacak tatil hizmetini sunabilmektedir.

Kurban bayramında Kıbrıs’ı da tatil seçeneği olarak düşünebilirsiniz. Girne, Bafra, Magosa ve Lefkoşa otelleri sizlere Akdeniz’in incisi Kıbrıs’ta eğlence ve huzur dolu bir tatilin kapılarını aralamaktadır.

Kurban Bayramı’nı yurt dışı tatili ile taçlandırmak isteyenler içinde birçok tatil seçeneğini Touristica’nın yurt dışı tur programlarında bulabilirsiniz. Budapeşte, İtalya, Slovenya ve Roma turları gibi tur seçenekleriyle unutulmaz bir yurt dışı tatili yaşayabilirsiniz. Yine yurt dışı tatil seçenekleri arasında bulunan vizesiz yurt dışı turları da vize derdi ile uğraşmadan sizlere benzersiz bir tatil deneyimi sunmaktadır. Belgrad ve Saraybosna turları gibi yurt dışı tur seçeneklerinden vizesiz seyahat ederek yararlanabilirsiniz.

Birbirinden keyifli kültür turları da Touristica’nın kültür turları sayfasında Kurban Bayramına özel programlarında sizleri bekliyor.

Kurban Bayramı Tatil Fırsatları

Kurban bayramı tatiline özel fırsat ve indirimler ile istediğiniz tatile çok cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kurban bayramı tatili fırsat ve indirimlerle sizlere hayallerinizdeki tatili uygun ödeme koşulları ile avantajlı fiyatlarla sunmaktadır. Kurban bayramı tatili fiyatları da her bütçeye hitap edebilecek zengin seçenek yelpazesi ile herkes için tatil alternatifleri sunabilmektedir. Kurban bayramı tatili indirim oranları da yüksek indirim oranlarına ulaşarak çok ekonomik fiyatlara tatilin kapılarını sizlere aralamaktadır. Touristica’nın fırsat ve kampanyalarından anında haberdar olabilmek için Touristica E-Bülten’e kayıt olabilirsiniz. Touristica E-Bülten aracılığı ile Touristica’nın avantajlı fiyatlara tatil olanaklarından haberdar olabilir, cazip fiyatlara rezervasyon yaptırmanın tadını çıkartabilirsiniz.