TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Kemer Balayı Otelleri Hakkında
Kemer Balayı Otelleri Hakkında

Son yıllarda hızla gelişen Kemer’de birbirinden konforlu balayı otelleri ile rüya gibi bir balayı tatili yaşayabilirsiniz. Plajları, otelleri, doğal ve tarihi zenginlikleri ile her yıl yerli ve yabancı turistleri kendisine çeken Kemer’de yeşil ve mavinin buluştuğu harika bir manzaranın ortasında tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz. Herşey dahil Kemer balayı otelleri ile eksiksiz hizmet anlayışında bir konaklama atmosferi bularak, mutluluğa bir ömür evet dediğiniz ilk günleri unutulmaz bir tatil ile süsleyebilirsiniz.


Kemer Balayı Otellerinin Avantajları Nedir?


Yerli ve yabancı turistlerin yaz aylarında akınına uğrayan Kemer’de doluluk oranına takılmamak ve en uygun fiyatlara tatil yapabilmek için Kemer balayı oteli erken rezervasyon fırsatları büyük önem taşımaktadır. Erken rezervasyon dönemini kaçırmayarak bu tarihlerde yerinizi önceden ayırtabilirseniz, hem doluluk oranına takılmamış olursunuz hem de %50’ ye varan indirimlerden yararlanmış olursunuz. Kemer balayı otel kampanyaları balayı çiftleri için en uygun fiyat ve cazip ödeme koşulları sunabilmektedir. Balayı otel konseptleri ile balayı çiftlerine birçok ikram ve sürpriz hizmetlerde bulunan balayı otellerin de ekonomik fiyatlara konaklayabilmeniz için Kemer balayı otel indirimleri de tatil severlere sunulmaktadır.


Kemer’de Gezilecek ve Görülecek Yerler


Olimpos: Kemer tatiliniz boyunca Kemer’e 35 km mesafede bulunan Olimpos’u ziyaret ederek, cenneti andıran doğal güzelliklere sahip bu yerin de keyfini çıkartabilirsiniz.


Kimera: Doğal bir ateş kaynağından hiç sönmeyen ateşlere sahip olan Kimera, Kemer yakınlarında görülmesi gereken doğa mucizelerinden biridir.


Beldibi Mağarası: Kemer’e 19 km uzaklıkta olan ve etkileyici bir atmosfere sahip olan Beldibi Mağarası’da Kemer tatilinizde ziyaret edeceğiniz yerlerden biri olabilir.


Tahtalı Dağı: Kemer’in en yüksek konumuna sahip olan ve teleferikle çıkabileceğiniz Tahtalı Dağı’nda etkileyici bir manzaraya tanıklık edebilirsiniz.


Kemer’de Yapılacak Aktiviteler


- Kemer’in doğal zenginlikleri size birçok doğa sporunu yapabilme olanağı sunmaktadır.


- Kemer’in birbirinden güzel plajlarında deniz, kum ve güneş üçlüsünün keyfini çıkartabilirsiniz.


- Kemer’in sayısız tarihi zenginliklerini gezerek tarihin izlerine tanıklık edebilirsiniz.


- Eğer gece hayatını seviyorsanız Kemer’in hareketli gecelerine kendiniz bırakarak müzik ve dansın keyfini çıkartabilirsiniz.


Kemer’de Balayı Tatili Ne Zaman Yapılır?


Kemer balayı otelleri, tatil için en iyi hizmeti yaz sezonunda sunmaktadır. Kemer’in tüm güzelliklerini yaşayabilmek ve eksiksiz bir balayı tatili yapabilmek için Kemer’e yaz aylarında gitmenizi öneririz. Yaz aylarında turistlerin akınına uğrayan bölgede otellerin doluluk oranına takılmamak için erken rezervasyon fırsatları ile önceden odanızı ayırtabilir ve yüksek indirim oranı avantajlarından yararlanabilirsiniz. Yaz aylarında oldukça hareketli olan Kemer’de hem huzurlu hem de eğlence bir balayı tatili ortamını bulabilirsiniz. Hayallerinize yakışacak bir balayı tatili için Kemer balayı otelleri ile yaz aylarında hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir balayı tatiline imza atabilirsiniz…

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!