ERKEN REZERVASYON, ERKEN REZERVASYON 2015

TATİL ARAMA

Gece
4
Yetişkin
1.Çocuk Yaşı
2.Çocuk Yaşı
Erken Rezervasyon Başladı!

Erken rezervasyon 2015 döneminde %50‘ye varan indirimler ve peşin fiyatına 9 taksit seçenekleri ile bütün tatil bölgelerinde, yüzlerce otel yelpazesinden birini seçebilirsiniz!

Uçak Bileti + Transfer 59 TL

Antalya bölgesinde bulunan erken rezervasyon dahilindeki otellerde yapılan min. 5 gecelik konaklamalarınızda geçerlidir. Kampanyaya dahil olan oteller ve tüm erken rezervasyon otelleri içinRezervasyonlarınızı Sigortalıyoruz

Erken rezervasyon sigortası sigortası sayesinde "ya gidemezsem" diye düşünmenize gerek olmadan, rezervasyonunuzu 72 saate kadar iptal edebilir ve ödediğiniz konaklama tutarının %100'ünü geri alabilirsiniz.


ERKEN REZERVASYON OTELLERİ

%35 indirim
High Class All Inclusive
Peşin Fiyatına 9 Taksit
Peşin Fiyatına 9 Taksit
165 ,41TL'den itibaren
%45 indirim
Ultra Her Şey Dahil
Peşin Fiyatına 9 Taksit
Peşin Fiyatına 9 Taksit
115 ,72TL'den itibaren
%30 indirim
Ultra Her Şey Dahil
Peşin Fiyatına 9 Taksit
Peşin Fiyatına 9 Taksit
188 ,24TL'den itibaren
%30 indirim
Ultra Her Şey Dahil
Peşin Fiyatına 9 Taksit
Peşin Fiyatına 9 Taksit
174 ,12TL'den itibaren
%25 indirim
High Class All Inclusive
Peşin Fiyatına 9 Taksit
Peşin Fiyatına 9 Taksit
202 ,50TL'den itibaren
%35 indirim
Ultra Her Şey Dahil
Peşin Fiyatına 9 Taksit
Peşin Fiyatına 9 Taksit
174 ,85TL'den itibaren
%25 indirim
High Class All Inclusive
Peşin Fiyatına 9 Taksit
Peşin Fiyatına 9 Taksit
221 ,25TL'den itibaren
%48 indirim
Her Şey Dahil Plus
Peşin Fiyatına 9 Taksit
Peşin Fiyatına 9 Taksit
104 ,62TL'den itibaren


Tüm Erken Rezervasyon Otelleri

ERKEN REZERVASYON BÖLGELERİ

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken Rezervasyon 2015

Erken Rezervasyon Fırsatları

Sık Sorulan Sorular

Misafirlerimizin yazın yapacağı tatil rezervasyonlarını indirimli ve kolay ödeme koşullarıyla yaptırdığı dönem ‘’erken rezervasyon’’ olarak adlandırılmaktadır. Tüm dünya ülkelerinde yıllardır ekonomik tatil yapma şansı olarak değerlendirilen bu indirimli tatil kampanyaları, 2006’dan bu yana Türkiye’de her sene daha da yaygınlaşarak devam etmektedir.
Erken Rezervasyon İndirimleri
Türkiye'deki tesislerin birçoğunda dinamik fiyatlandırma uygulamaktadır, yani otellerin doluluk oranları arttıkça fiyatları da artabilmektedir. Erken rezervasyonlar, tesislerin sabit dönemsel fiyatlar üzerinden uygulanan ‘’erken rezervasyon indirimleri’’ sayesinde, misafirlerimizin tesisin normal fiyatlarından daha uyguna konaklamasını sağlar. Erken rezervasyon indirim oranları tesisler arası tamamen değişkenlik gösterebilir. Toplamda 6 dönem olan erken rezervasyon sürecinde, her dönemin bitiminde tesislerin indirim oranları belli oranlarda düşüşe uğrar, yani her erken rezervasyon döneminden sonra misafirin yaptıracağı rezervasyon bir önceki döneme göre hem daha pahalı olacak, hem de oluşabilecek tesis doluluklarından dolayı misafir istediği tesise istediği zaman gidememe ihtimaliyle karşı karşıya kalacaktır .
Erken rezervasyon, yaz tatiliniz için düşündüğünüz ve gitmek istediğiniz birçok tesisin bu kampanya içinde olduğunu düşünürsek, bilinçli her misafirin yaz tatili rezervasyonu için katılması gereken bir kampanya dönemidir. Sonuç olarak; planlı bir tatilciyseniz, erken rezervasyon döneminde rezervasyon yaptırmanız sizin için çok karlı olacak, ‘’yüksek sezon’’da maddi ve manevi hiçbir kaybınız olmadan, size rezervasyonunuzu erkenden yapmanın rahatlığıyla sadece tatilinizi beklemek kalacaktır.
Touristica, yaz fırsatları ve 2015 erken rezervasyon otelleri kapsamında %50’ye varan indirimlerle, her bütçeye uygun kaliteli hizmet anlayışına devam ediyor. Erken rezervasyon döneminde yaptıracağınız rezervasyonlar sayesinde, tüm yurtiçi tatil programlarınızda %50’ye varan indirim ve peşin fiyatına 9 taksit ödeme imkanlarından yararlanabilir, istemiş olduğunuz tesis ya da tercih ettiğiniz ulaşım seçeneğinizin doluluk vb. gibi olumsuz koşullarından etkilenmeden yerinizi ayırtabilirsiniz.


2015 erken rezervasyon dönemi boyunca, avantajlı fiyatlar sayesinde tatilinizi bütçenize uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Erken rezervasyon dönemindeki en önemli avantajlardan bir tanesi de yaptıracağınız ''erken rezervasyon sigortası''dır. Bu sigorta sayesinde rezervasyonunuzu 72 saat kalana kadar iptal hakkınız mevcuttur. 2015 erken rezervasyon otellerine tatil rezervasyonunuzu şimdiden yaptırın, ayrıcalıkları kaçırmayın!

Tatil hakkında her şey Touristica‘da! Ege ve Akdeniz bölgesindeki en güzel otellerde yerinizi 2015 erken rezervasyon fırsatlarını kullanarak yaptırmanızın yanı sıra, “erken rezervasyon sigortası” sayesinde de satın almış olduğunuz tatili %100 para iadesi ile iptal edin. Erken rezervasyon döneminde yaptırdığınız 3 gece ve üzeri tüm yurtiçi erken rezervasyonlarınız için geçerli olan erken rezervasyon sigortası kapsamında, rezervasyonunuzun toplam tutarıyla doğru orantılı olarak ücretlendirme yapılır ve bu sigorta hizmeti sayesinde tatilinizi koşulsuz şartsız ERGO sigorta güvencesiyle, son 72 saate kadar iptal edebilir ve ödediğiniz tutarın %100’ünü geri alabilirsiniz. Bu sayede aylar öncesinden yaptıracağınız rezervasyonunuzun gidememe ihtimalinize karşılık oluşabilecek zararların tedirginliğini üstünüzden atmış olacaksınız. Erken rezervasyon sigortanız sadece konaklamanız için geçerli olan bir sigorta ürünüdür.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.
Erken Rezervasyon Nedir? Erken rezervasyon, misafirlerin ‘’yüksek sezon’’ diye tabir edilen yaz dönemindeki rezervasyonlarını, indirimli fiyatlar ve kolay ödeme koşullarıyla yaptırdığı rezervasyon dönemleridir.
Erken Rezervasyonun Son Günü Nedir? Rezervasyonumu Ne Zaman Yaptırmalıyım? Erken Rezervasyon dönemi 2015 yılında toplamda 6 dönemi kapsayan ve her geçen dönemde tesislerin indirim oranlarının azalacağı bir dönemdir ve her dönem için belirlenen erken rezervasyonun bir son günü vardır. Bu yüzden rezervasyonunuzu ne kadar erken yapabilirseniz, tatiliniz o kadar ekonomik olur.
Erken Rezervasyonda Yaptırdığım Fiyat Sonradan Daha Düşerse? Genellikle böyle bir problemlerle karşılaşmasak da, tesislerden kaynaklı fiyat düşüşü durumunda Touristica olarak eski rezervasyonunuzla güncel fiyatlar arasındaki kaybınızı size iade ediyoruz.
Erken Rezervasyonda Yaptırdığım Tatile Ya Çeşitli Sebeplerden Dolayı Gidemezsem? Erken rezervasyon döneminde yaptıracağınız erken rezervasyon sigortası sayesinde rezervasyon iptal hakkınız bulunmaktadır.
Erken Rezervasyon Sigortası Nedir? 3 gece ve üzeri tüm konaklamalarınızda, son 72 saate kadar rezervasyonunuz koşulsuz, şartsız ödediğiniz tutarın tamamı olarak iade eden ve tatilinizi güvence altına alan sigortadır.
Erken Rezervasyon Sigortası Neler İçin Geçerlidir, Neler İçin Geçerli Değildir? Yurtiçi erken rezervasyon tesislerinde geçerli olan bu sigorta; uçak bileti, transfer ücreti ve yurtdışı turlar için geçerli değildir.


Uygun fiyat ve kalitenin ön planda olduğu De Luxe Hotel , Resort Hotel , Club , Tatil Köyü , Balayı Otelleri seçenekleriyle kusursuz ve size özel tatil için detaylar Touristica güvencesiyle gerçekleşiyor. Son Dakika Fırsatlarıyla Yurtiçi Turlar, 30'a yakın Yurtdışı Tur paketleri ile ilgili detaylar, Uçaklı Kültür Turu keyfini, Size özel Uçaklı Paketleriyle Kıbrıs Otellerini, Termal Tesis seçenekleriyle Araç Kiralama, Uçak Bileti, Transfer, Rehberlik hizmetlerini birlikte sunan ve online satış imkanıyla ayrıcalıklı olmanın keyfini Touristica ile yaşayın.