Barselona Turu 4* City Park Sant Just Hotel

İspanya Turları

Pegasus Havayolları ile Gidiş Dönüş
3 Gece 4 Gün

1. GÜN

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Touristica kontuarı önünde sabah 08:00 buluşarak check in işlemlerimizi tamamlıyoruz. Pegasus Hava Yolları'nın tarifeli seferi ile saat 10:20'de Barselona'ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından ekstra olarak almak isteyen misafirlerimizle otele transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

Serbest zamanınızda gezerken şehirde La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi, Kraliyet Sarayı, Barcelona Limanı, İspanya ve Catalunya Meydanları, La Rambla Caddesi, Colon Meydanı görülecek yerler arasındadır. 

Havalimanı - Otel transferi için rezervasyon esnasında satış danışmanınıza bilgi vermeniz ve ekstra olarak hizmetlere dahil ettirmeniz gerekmektedir.

2. GÜN

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Girona & Figueras Turuna katılabilirler. Turumuzun ardından Barcelona’ya geri dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenco Gecesi Turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Girona & Figueras Turu (Lütfen Fiyat Sorunuz)
Bu turumuzda dünyaca ünlü ressam Salvador Dali’nin eserlerinin ve eşine rastlanmaz mimarideki müze evinin bulunduğu kasaba olan Figueras'ta, ressamın eserlerinin bulunduğu müzeyi ziyaretimiz ile başlayan gezimiz, Ortaçağ'dan kalma eski Girona şehrinde öğle yemeği molası ile devam edecek, Yahudi mahallesi ve Katedral gezilerinin ardından sahilden muhteşem manzaralar eşliğinde akşamüstü Barcelona’ya geri dönüyoruz.

Ekstra Tur: Flamenko Gecesi (Lütfen Fiyat Sorunuz)
Alkollü veya alkolsüz 1 adet içecek eşliğinde müzikli İspanyol danslarını izleyebilir ve otantik bir ortamda çok güzel bir gece geçirebilirsiniz. (Transfer dahil değildir)

3. GÜN

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kişisel gezileriniz ve alışveriş için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Park Guell & Sitges & Barri Gotic turuna katılabilirler. Tur sonrası Barselona'daki otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur : Park Guell & Sitges Barri Gotic (Lütfen Fiyat Sorunuz)
La Sagrada Familia' nın mimarı Gaudi' nin en önemli eserlerinden biri olan Park Güell' i gezerken Gaudi' nin dehasına bir kez daha hayran kalacaksınız. Park Güell gezisinin ardından ortaçağ dönemine ait antik Barri Gotic bölgesi ziyaret edilecektir .Öğleden sonra ise Barselona' nın zenginlerinin sayfiye noktası olarak ünlenmiş bir plaj ve deniz keyfi sunan Sitges Kasabası' na geçerek burada rehber eşliğinde keyifli bir tur yapacaksınız.   

4. GÜN

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından ekstra olarak alabileceğiniz havalimanı transferimiz için belirlenen saatte otelde buluşmamızın ardından Barselona Havalimanına transfer oluyoruz. Check in işlemleri sonrası Pegasus Havayolları'nın tarifeli seferi ile saat 17:20'de İstanbul'a hareket ediyoruz.  Sabiha Gökçen Havalimanı'na varış ve gezimizin sonu.

Otel - Havalimanı transferi için rezervasyon esnasında satış danışmanınıza bilgi vermeniz ve ekstra olarak hizmetlere dahil ettirmeniz gerekmektedir.

Dikkat: Ekstra turların gerçekleşebilmesi için minimum katılımcı sayısı sağlanmak durumundadır. Gerekli katılımcı sayısı sağlanamadığı durumlarda katılımcı sayısına göre ekstra tur fiyatları revize edilerek sunulabilir. Misafirlerimiz herhangi bir turun organize edilmediği günlerde bireysel olarak gezilerini yapabilirler. Rehberlik ve araç hizmetleri, sadece transferler, şehir turu ve ekstra turlar için planlanmaktadır.
Touristica, gerekli gördüğü durumlarda,tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine,gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Touristica sorumlu tutulamaz.

*Bu turumuzda hava yolu biletleri promosyon sınıf olup, rezervasyon sonrası uçak biletleri kesilecektir. İptal iade ve değişiklik yapılamaz*

Önemli not; Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (Sabiha Gökçen) - Barselona - İstanbul (Sabiha Gökçen) gidiş, dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
* Havalimanı ve güvenlik vergileri
* Tercih edilen kategori otelde Barselona’da 3 gece oda & kahvaltı konaklama
* Zorunlu sigorta (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
* KDV dahildir

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Barselona şehir turu
* Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri
* Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
* Şehir vergileri
* İspanya Schengen vize ve hizmet bedeli (İstanbul başvuru 120 Euro - Ankara ve İzmir başvuru 130 Euro)
* Seyahat Sigortası 15 Euro (65 yaş üzeri misafirlerimiz için 30 Euro)
* Yurt dışı çıkış harcı (pul yada bankadan dekont) 15 TL
* Ekstra olarak düzenlenecek olan tüm turlar
* Seyahat süresince tüm öğlen ve akşam yemekleri ile içecekler
* Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları, bahşişler ve müze ören yerleri girişleriUÇUŞ DETAYLARI

Pegasus Hava Yolları ile;

PC 1091 İstanbul (Sabiha Gökçen) - Barselona 10:20-13:10
PC 1094 Barselona - İstanbul (Sabiha Gökçen) 17:20-21:55

Diğer şehirlerden bağlantı fiyatlarını sorunuz..
Aramayı Değiştir
27-30 Eylül - İki Kişilik Oda
Oda Kahvaltı
Toplam Fiyat
1.331 EUR
998 EUR
7685 TL
4-7 Ekim - İki Kişilik Oda
Oda Kahvaltı
Toplam Fiyat
1.331 EUR
998 EUR
7685 TL
11-14 Ekim - İki Kişilik Oda
Oda Kahvaltı
Toplam Fiyat
1.331 EUR
998 EUR
7685 TL

GENEL ŞARTLAR

*Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

* Touristica, organize etmiş olduğu tur için yeterli katılımcı olmaması durumunda, turu iptal edebilir. Tur iptali 20 gün öncesinden tüketiciye bildirilir. Bu gibi durumlarda tüketici turunu diğer müsait olan bir tarihe kaydırabilir yada tur ücretini iade alır. Tazminat talep edemez.

*Yurt dışı turlarımızda, seçtiğiniz turun iptal-değişiklik şartlarına göre %35 veya %50 ön ödeme ile rezervasyon alınabilir. Touristica, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Touristica, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

* Yurt dışı turlarda 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. Bazı otellerde iki kişilik odalara ilave yatak uygulaması olup, bu ilave yatak genellikle kanepe yada açılır kapanır yatak olarak verilmektedir. Standart bir yatak değildir. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında 1 çocuk ile sınırlıdır (0-2 yaş arası bebekler bu kritere dahil değildir).

* Tur programlarında belirtilen ekstra turlar için minimum katılımcı sayıları gerekmektedir. Bu sayılar yerel operatör yada rehber tarafından düzenlenecek olan turun maliyetlerine göre belirlenmektedir. Gerekli sayılara ulaşılamaması durumunda rehber ekstra turu (ları) iptal etme ve gerçekleştirmeme hakkına acente adına sahiptir.

* Promosyon olarak belirtilmiş olan turlar ve özel dönem turlarında (bayramlar ve tatiller) uçak biletlerinin iptal ve iadesi yoktur. Diğer tüm turlarda havayolu kuralları geçerli olup, iptal, iade ve değişiklikler havayolu kuralları dahilindedir.

* Tur kalkışı öncesi itibarı ile misafirlerimiz operasyonumuz tarafından bilgilendirme formu vasıtası ile turun tüm detaylarını (Konaklama Otelleri / Uçuş Saatleri / Bağlantılar / Rehber Bilgisi vb.) katılımcıya bildirir. Bilgilendirme formları kendisine yollanan katılımcı tarafından imzalanarak geri gönderilmelidir. Geri gönderilmediği durumlarda katılımcı bilgilendirilmiş sayılır ve bu sebepten dolayı yaşanacak sıkıntılardan Touristica sorumlu tutulamayacaktır.

Pasaport Uyarısı;
* Yurt dışı gezilerine katılabilmek için en az 6 ay geçerli pasaport ve (gerekli ülkelerde) ilgili ülke vizesi gerekmektedir. Tüketicinin vize başvuru işlemlerinde, Touristica, aracı ve yardımcı bir kurum olarak tüketiciye bu konuda ilgili kurumlar üzerinden hizmet almasına yardımcı olur. Bu hizmeti sağlayabilmesi için, tüketicinin başvuru için gereken tüm belge ve talepleri eksiksiz yerine getirmek zorundadır. Vize alınamaması durumunda, Touristica, konsolosluk ve tüketici arasında aracı bir kurum ve tüketicinin vize hizmeti alma konusunda sadece yol gösterici olduğundan sorumlu tutulamaz. Buna bağlı olarak turun iptali yada vizenin olumlu sonuçlanmaması durumunda, vize ve sigorta ücreti konsolosluk tarafından iade edilmez.
*T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Yeşil pasaportlu misafirlerimizin pasaport geçerlilik tarihi en az 6 aylık olmak zorundadır. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

4* City Park Sant Just 
CityPark Sant Just, Barselona El Prat Havaalanı'na 15 km'den daha kısa bir uzaklıkta, şehir merkezine ise tramvayla 30 dakikalık mesafede yer almaktadır. Otelde restoran, açık yüzme havuzu ve bahçeler bulunmaktadır. Tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır.
Otelin klimalı şık odalarının tümü sade ve modern bir dekora sahiptir. Kablolu TV ve özel banyo mevcuttur.
CityPark Sant Just, AP7, AP2 ve B23 otoyollarına kolay erişim imkanı sunmaktadır. En yakın plajlara arabayla 25 dakikada ulaşılabilir. 
Barselona Turu 4* City Park Sant Just Hotel (2018)
La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli,Montjuic Tepesi, Kraliyet Sarayı,Barcelona Limanı, İspanya ve Catalunya Meydanları, La Rambla Caddesi, Eski Liman, Colon Meydanı
3 Gece 4 Gün