Salda Gölü & Isparta Gül Hasadı Turu
Göller Bölgesi Turları
Yarım Pansiyon

2 Gece / 3 Gün
2 Kişilik Odada Kişi Başı
17 - 19 Mayıs 2024
Otobüs ile Gidiş Dönüş

%25 İndirim
5.465 TL
4.099 TL
'den başlayan

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Lüks Araçlar ile Ulaşım

Araç İçi İkramlar

1 Gece Isparta Ramada Isparta* Konaklaması

1 Akşam Yemeği Otelde Set Menü veya Açık Büfe

1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı Otelde

Zorunlu Seyahat Sigortası

Programda ekstra olarak belirtilen hizmetler

Tüm Müze Girişleri

1. GÜN

Kalkış Noktalarından Hareket ile Gece Yolculuğu

21:00 Beylikdüzü Shell İstasyonu Marmara Park Karşısı

21:30 Ataköy Olimpiyat Evi Sinan Erdem Spor Salonu Önü

22:00 Mecidiyeköy Divan City Otel Önü

23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü – Minibüs Yolu üzeri

23:15 Kartal Metro İstasyonu (Kartal Köprüsü)

23:30 Çayırova Mc Donalds Önü

00:15 İzmit Halkevi Karşısı Otobüs Durakları

 

2. GÜN

İzmit – Pamukova – Kütahya – Afyon – Sandıklı üzerinden gece molalar eşliğinde süren yolculuğumuz sonrasında Türkiye’nin Maldivleri unvanını alan Salda Gölü’ne gidiyoruz. Dileyen misafirlerimizle göl manzarasına eşliğinde ekstra serpme kahvaltımızı alıyoruz. Ardından Türkiye’nin en derin 3. gölü olan, Ay yüzeyindeki toprak çeşitliliğine sahip ve birbirinden eşsiz manzaralar sunan Salda Gölü kıyısında çeşitli noktalarda fotoğraf molaları veriyoruz. Sonrasında Burdur’a dönerken yolumuz üzerinde panoramik bir noktada Burdur Gölü’nü fotoğraflamak için duruyoruz. Ardından Burdur şehir merkezinde bulunan gezimizin en özel alanlarından biri olan Sagalassos Antik Kenti ve çevre antik kentlerden gelen çok özel eserlerin sergilendiği Burdur Arkeoloji Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Antoninler Çeşmesinden gelen heykelleri ve diğer eserleri gördükten sonra Burdur’un meşhur Ceviz ve Hashaş Ezmesi ve diğer ürünlerinden alma fırsatımız oluyor. Sonrasında yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk sonrasında Sagalassos Antik Kenti’ne varıyoruz. Ağlasun Dağının üzerinde, yaklaşık 1500-1700 metre yüksekte yer alan Sagalassos Antik Kenti gezimize başlıyoruz. Özellikle Heykelleri ve Antoninler Çeşmesi ile ünlenmiş bu güzel kent bulunduğu devrin en güzel sanatsal zevklerini barındırmaktadır. Kent Tiyatrosu ve mezarlar ise oldukça ilgi çekici alanlar oluşturmaktadır. Buradaki gezimizin ardından Isparta şehir merkezinde yer alana otelimize yerleşiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Salda Gölü kenarında serpme kahvaltı alınacaktır. (EKSTRA)

Öğle Yemeği: Burdur veya Sagalassos civarında olacaktır. (ESKTRA)

Akşam Yemeği: Otelimizde set menü veya açık büfe olarak alınacaktır. (Dahil)

Konaklama: Isparta / Ramada Otel vb.

Kat Edilecek Toplam Mesafe: 800 km


3. GÜN

Sabah kahvaltımızın ardından vakit kaybetmeden, Isparta Kutlu Bey Camii – Firdevs Bey Camii – Çinili Camii gezilerimizi yapıyor ve buradan gezimizin en can alıcı noktasına gidiyoruz. Güneykent beldesinde yer alan Gül Tarlaları bizi bekliyor… Gül Bağlarında fotoğraf çekmek ve eğer toplanma anına denk gelirsek Gül Hasadına katılacağız. Bu güzel etkinlikleri Gül Yağı Fabrikasına giderek devam ettireceğiz. Belki de kendi topladığımız gülleri yağ haline getirilirken görme şansımız olacak. Sonrasında dileyen misafirlerimizin Gül Yağı ve ürünlerini almaları için bir süre serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman Ardından Eğirdir Gölü’ne hareket ediyoruz. Burada göl levreği ve diğer su ürünlerinin tadına bakma imkânı buluyoruz. Eğirdir Gölü kenarında yer alan Eğirdir merkezini geziyoruz. Dündar Bey Medresesi ve Hızır Bey camiini görüyoruz. Göl üzerinde yer alan Yeşil Ada ve Can Ada gezilerimizi yapıyor ve öğle yemeğimizi burada aldıktan sonra İstanbul dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Sandıklı – Afyonkarahisar – Kütahya – Adapazarı – İzmit üzerinden İstanbul’a ulaşıyor ve bir başka gezide görüşmek ümidi ile siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak otelde alınacaktır. (Dâhil)

Öğle Yemeği: Eğirdir Gölü kenarında alınacaktır. (Ekstra)

Kat Edilecek Toplam Mesafe: 700 km

Periyod İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Kişi Başı 1. Çocuk
17.05.2024 - 19.05.2024
Yarım Pansiyon
4.099 TL 5.099 TL 3.999 TL 2 - 6 yaş 2.999 TL
7 - 12 yaş 3.599 TL

Genel Şartlar

Gezi süresi 2 gece 3 gün olup otel konaklaması 1 gecedir. 0-2 yaş çocuklara otobüste koltuk ve otel konaklamasında yatak verilmez. Turlarımız otobüs, otel, tur programı ve rehberlik hizmetleriyle bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Rezervasyon esnasında otobüs koltuk numarası verilmez. Haftalık turlarımızda araç içerisinde rotsayon uygulanır. Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Touristica seyahat acentesi turu iptal etme hakkına sahiptir. İptal durumunda Touristica misafirlerine bizzat haber vermek ile yükümlüdür. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde mücbir, öngörülemeyen ve engellenemeyen sebepler nedeniyle değişiklik yapılabilir. Böyle bir durumda tur başlamadan misafir onayı alınır.   

EKSTRA 1.000TL'ye varan İNDİRİM!
 • Tüm yurt içi kültür turlarında oda başı ekstra indirim uygulanmaktadır. 
 • 20.000TL ve üzeri işlemlerinizde ekstra 1.000 TL indirim için 'TUR1000' kupon kodu kullanılmalıdır.
 • Rezervasyon toplam tutarına uygun kupon kodunu, satın alma aşamasında ödeme yapmadan önce "promosyon kodu" alanına girip kullanarak anında indirimden yararlanabiliriz. 
 • Yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Geriye dönük işlem yapılamaz. Rezervasyon iptal edilip tekrar kayıt açılması halinde de kampanyadan faydalanılamaz. Rezervasyon iptali durumunda, misafirin rezervasyonunda bulunan iptal ve iade koşulları geçerlidir. 
 • Bolpuan ve diğer kupon kampanyaları ile birlikte kullanılamaz. 
 • Kampanya, www.touristica.com.tr, çağrı merkezi (444 0 329) ve tüm acentelerimizde geçerlidir.
 • Kampanya sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir. Touristica bildirim yapmaksızın kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
ÜYELERE ÖZEL EKSTRA 500TL İNDİRİM FIRSATI
 • Üye girişi yapıldıktan sonra 15.000TL ve üzerine oda başı ekstra 500TL indirim uygulanmaktadır. Kupon Kodu 'UYE500'.
 • Üye girişi yapıldıktan sonra kupon kullanabilir. Ulaşım bedeli kampanyaya dahildir.
 • Rezervasyon toplam tutarına uygun kupon kodunu, satın alma aşamasında ödeme yapmadan önce "promosyon kodu" alanına girip kullanarak anında indirimden yararlanabiliriz.
 • Yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Geriye dönük işlem yapılamaz. Rezervasyon iptal edilip tekrar kayıt açılması halinde de kampanyadan faydalanılamaz.
 • Rezervasyon iptali durumunda, misafirin rezervasyonunda bulunan iptal ve iade koşulları geçerlidir.
 • Kampanya sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir. 
 • Touristica bildirim yapmaksızın kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
7.500TL'YE VARAN BANKKART LİRA!
 • Bankkart kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Touristica'da tek seferde yapılacak
  25.000 TL-49.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 2.500 TL Bankkart Lira;
  50.000 TL-99.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 5.000 TL Bankkart Lira;
  100.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 7.500 TL Bankkart Lira verilecektir. 
 • Kampanyaya Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr web sitesinden veya SMS ile katılım sağlayabilirsiniz. SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan TOURISTICA yazıp 4757'ye SMS gönderebilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için asıl kart sahibi tarafından kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır. 
 • Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Kazanılan Bankkart Liralar 07 Mayıs 2024 tarihinde yüklenecek, 9 Haziran 2024 tarihine kadar kullanılabilecek, kullanılmayan Bankkart Liralar 10 Haziran 2024 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabilecektir. Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 7.500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir. Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. 
 • Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır. 
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Touristica kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 • Kampanya touristica.com.tr, 444 0 329 çağrı merkezi ve tüm satış ofislerimizde geçerlidir.