Kasım Ara Tatili Ne Zaman?

Ara tatil sisteminde Milli Eğitim Bakanlığı'nın yapmış olduğu değişiklikle 13-22 Kasım tarihlerinde ilki olacak ara tatilin gün sayısı, haftasonları ile birleştirildiğinde toplamda 9 gün tatilseverlere muhteşem bir tatil fırsatı sunmaktadır. Kış mevsimine denk gelen Kasım ara tatili döneminde Touristica tatilseverler için birbirinden avantajlı tatil fırsatları sunmaya devam etmekte.

Kasım Ara Tatilinde Nereye Gidebilirsiniz?

İlk Kasım ara tatilinde nereye gidebiliriz diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Senenin son günlerinde Kasım ayı ara tatil önerileri ile Touristica yanınızda. Uygun fiyatlı Kasım ara tatili fırsatları ile kendiniz ve sevdikleriniz için en uygun tatili yakalama fırsatını bulabileceksiniz. Kasım ayının sonuna denk gelen bu ara tatilde kışın tadını doyasıya çıkartabileceğiniz Kasım ayı tatil önerilerine gelin birlikte bakalım. Birbirinden iyi SPA merkezleri ile kendinizi yenileme fırsatını bulabileceğiniz, kış mevsiminde yaz sıcaklığını hissedebileceğiniz ve kuşkusuz şifalı suları sayesinde kendinizi daha sağlıklı ve dinç hissedeceğiniz termal oteller Kasım ara tatili otellerinin başlarında geldiğini söyleyebiliriz. Dünyanın en iyi kaplıcalarının bulunduğu ülkemizde termal oteller Kasım ara tatili için en iyi seçeneklerin arasındadır.
Kasım ara tatili tatilinde Akdeniz'in incisi Kıbrıs’ı da tatil seçeneği olarak düşünebilirsiniz. Girne, Bafra, Magosa ve Lefkoşa'da birbirinden iyi otellerde, uça ve transfer dahil avantajlı fiyatlarla eğlencenin ve konforun tadını çıkartabilirsiniz.
Kasım ara tatili fırsatını ülkenin en önemli kültür noktalarında, birbirinden özel hikayelere sahip bölgelerde geçirmek isten misafirlerimiz ise birbirinden güzel programlara sahip kültür turlarını tercih edebilirsiniz. Kültür turları sayesinden, seçeceğiniz bölgeyi profesyonel rehberler eşliğinde hikayelerini yerinde dinleyerek öğrenmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Doğa ile tarihin muhteşem uyumunu yakalayacağınız uçaklı kültür turlarında zamandan tasarruf edecek, bölgenin en iyi otellerinde konaklayarak ve en iyi transfer araçlarıyla seyahat ederek konforunuzu da elden bırakmayacaksınız.
Kasım ara tatili fırsatını farklı kültürleri, ülkeleri şehirleri keşfederek gezmek isteyen misafirlerimiz için ise yurt dışı turları biçilmiş kaftan. Amsterdam'ın renkli sokaklarında eğlenebileceğiniz, geçmişin mimarisini günümüze kadar koruyarak getirmiş Prag'ı gezmeyi veya Akdeniz ikliminin sıcaklığını sokaklarında hissedeceğiniz Barcelona'yı gezmek hoş olmaz mıydı? Evet diyen misafirlerimiz hazırladığımız Kasım ara tatili yurt dışı turlarını kesinlikle ziyaret etmemeliler. "Evet yurt dışına çıkma istiyorum fakat vize süreci benim için çok yorucu" diyen misafirlerimiz ise vizesiz yurtdışı turları ile hayal ettiği tatili bulabilirler. Bu turlarla Saraybosna, Belgrad gibi şehirleri gezebilir veya daha uzakları tercih ederek Fas, Kazablanka, Marakeş turuna katılabilirsiniz. Gezmeyi, gezerken keşfetmeyi, kendini yenilemeyi seven misafirlerimiz için özenle hazırladığımız Kasım ara tatili önerileri ile hayal ettiğiniz tatili yakalayın, unutulmaz bir kış tatilini Touristica ile deneyimleyin!

Kasım'da Ara Tatil Fırsatları

Kasım ara tatil otellerine özel fırsat ve indirimler ile istediğiniz tatile çok cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kasım ara tatili fırsat ve indirimlerle sizlere hayallerinizdeki tatili uygun ödeme koşulları ile avantajlı fiyatlarla sunmaktadır. Kasım ara tatilinde avantajlı fiyatlara ek indirimlerle en uygun fiyatları yakalayabilir, sürekli güncellenen kampanyalarla bu fırsatın keyfini ikiye katlayabilirsiniz. Kasım ara tatili indirim oranları da yüksek indirim ve Kasım ara tatiline özel kampanyalarından anında haberdar olabilmek için Touristica E-Bülten’e kayıt olabilirsiniz. Touristica E-Bülten aracılığı ile Touristica’nın avantajlı fiyatlara tatil olanaklarından haberdar olabilir, cazip fiyatlara rezervasyon yaptırmanın tadını çıkartabilirsiniz.