TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

Gönen Termal Otelleri Hakkında
Gönen Termal Otelleri Hakkında

Kaplıcaları ile meşhur Gönen’de şifa ve sağlık dolu bir tatil deneyimine konforlu Gönen termal otelleri ile ulaşabilirsiniz. Yapılan çalışmalar ve kazılar sonucu oraya çıkarılan eserlerde Gönen’in tarihinin milattan öncesine kadar dayandığına ve binlerce yıl önce de yerleşim yeri olan Gönen, geçmiş yüzyıllarda da bu termal kaynakları ile meşhurdu… Gönen termal otel kampanyaları ile Gönen’de aradığınız termal tatil deneyimini eksiksiz bir şekilde yaşayabilirsiniz.


Gönen Termal Otellerinin Avantajları Nelerdir?


Eşsiz bir termal tatil deneyimi yaşayabileceğiniz, Gönen’de sağlık ve huzuru buluşturan bir tatile çok cazip fırsatlar aracılığı ile ekonomik bir şekilde yaşayabilirsiniz. Gönen termal otelleri erken rezervasyon fırsatları en iyi termal tatil deneyimini sizlere en yüksek indirim oranları ile sunabilmektedir. Gönen termal otel indirimleri de birbirinden cazip fırsat ve uygun ödeme koşulları ile Gönen’in en güzel termal otellerinin kapılarını, en ekonomik fiyatlara sizlere açabilmektedir.


Gönen’de Gezilecek ve Görülecek Yerler


Gönen Mozaik Müzesi: Bizans, Roma ve Osmanlı İmparatorluğu dönemlerine ait birçok eserin sergilendiği Gönen Mozaik Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz.


Gönen Kaplıcaları: Geçmiş yıllarda kralların dahi termal sulardan faydalanmak için buraya geldiği bilinmektedir ve şimdi bu termal kaynakların üzerine kurulan modern tam donanımlı tesisler ile Gönen Kaplıcaları sizlere eşsiz bir termal tatil deneyimi sunacaktır.


Gönen Ekşidere Dağ Ilıcası: Delical Dağı’nın eteklerinde bulunan Gönen Ekşidere Dağ Ilıcası, Gönen’in doğal zenginliklerinden bir tanesidir. 1000 metre derinlikten gelen ılıcanın suyu, gençlik suyu olarak da anılmaktadır. Tam 23 farklı minerali bir arada bulunduran Ekşidere Dağ Ilıcasının suları birçok hastalığa çok iyi gelmektedir. Gönen’de gezilecek yerler listenizde Gönen Ekşidere Dağ Ilıcası’nın mutlaka bulunması gerekir.


Gönen’de Yapılacak Aktiviteler


- Gönen’de temiz havanın ve doğanın keyfini çıkartabileceğiniz yürüyüşler gerçekleştirebilirsiniz.


- Birçok tarihi değerin bulunduğu Gönen’de bu tarihi yapıları ve müzeleri gezebilirsiniz.


- Tam bir termal tatil merkezi olan Gönen’de kaplıcaların keyfini çıkartabilirsiniz.


- Gönen’de çarşı ve pazarları gezerek alışveriş yapabilir, hediyeler satın alabilirsiniz


Gönen’de Termal Tatili Ne Zaman Yapılır?


Yılın her dönemi bir tatil olanağı bulabileceğiniz Gönen’de termal kaynaklar aracılığı ile sağlık ve huzuru buluşturan eşsiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Termal turizmin merkezlerinden biri olan Gönen’de Gönen termal otelleri ile bir termal tatilde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Gönen termal otelleri tatil için birçok konaklama konsepti ve oda tipi ile her bütçeye hitap edebilen fiyat seçeneklerini misafirlerine sunabilmektedir.


Gönen termal otel fiyatları geniş seçenek yelpazesi ve yüksek indirim oranları ile  herkese hayallerindeki termal tatili en uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla yaşatabilmektedir… Termal tatil denilince ilk akla gelen yerlerden biri olan Gönen’de aradığınız tatili bulabilirsiniz…

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!